Corel PaintShop Pro 2019 x86

Corel PaintShop Pro 2019 x86 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm21.0.0.119
Dosya Boyutu181 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi9 Şubat 2020
Binance

Corel PaintShop Pro 2019 x86 İndirCorel PaintShop Pro 2019, profesyonel dijital fotoğraflar oluşturmak ve düzenlemek için en eksiksiz, kullanımı kolay olan yazılımdır. Otomatik ve hassas araçları entegre bir öğrenme sistemi ile birleştirerek Corel PaintShop Pro, kalite ve kolaylıkla profesyonel sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. En seçkin fotoğrafçıları bile memnun edecek en iyi fotoğraf araçlarıyla dolu olan Corel PaintShop Pro, olağanüstü fotoğraflar isteyen kişiler için ideal seçimdir.

Corel PaintShop Pro baskı ve Web tasarım yapacak kişiler için tam bir çözüm sunar. Kolay kullanımlı düzenleme ve tasarım araçlarıyla fotoğraflarınızı güzel, galeriye layık görüntülere dönüştürün.
Tüm yetenek seviyelerine mükemmel uyum sağlayan Corel PaintShop Pro, fotoğraflarınızdan en iyi sonucu almanızı sağlar.

Otomatik Üretkenlik Komut Dosyalarının ve Dinamik Kişiselleştirmenin benzersiz gücü ile Corel PaintShop Pro, verimliliği artırır ve piyasadaki diğer dijital görüntüleme yazılımları gibi iş akışını hızlandırır.

Corel PaintShop Pro 2019, Corel PaintShop Pro 2018‘in yüksek kaliteli fotoğraf düzenleme araçlarını, güçlü görüntü düzeltme teknolojisi ile portre güzelleştirme araçlarını ve yaratıcı ekstralar koleksiyonunu bir araya getiriyor. Güçlü yeni x86 bit mimariyle inşa edilen bu kapsamlı fotoğraf editörü, eskisinden çok daha fazla hız sunuyor. Parmaklarınızın ucunda pek çok görüntü mükemmelleştirme aracıyla, unutulmaz fotoğraflar ve tasarımlar yaratmak için ilham alacaksınız. Diğer bir grafik tasarım programı olan Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2018‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer fotoğraf düzeneleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

NOT: Bu program x86 yani 32 bit sistemler içindir, x64 bit sürümünü indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Corel PaintShop Pro 2019 x64 İndir

Corel PaintShop Pro 2019 Yeni Özellikleri: (Aşağıda, bu grafik tasarım programının ücretsiz indirmesi sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikleri sizler için listeledik.)

  • Fotoğraflarınızın parametrelerini ayarlamak için mükemmel bir programdır.
  • Fotoğraflarınıza birden çok efekt uygulayabilir.
  • Harika renk düzeltme araçları var.
  • Resimlerinizi hızlı bir şekilde düzenlemek için farklı yollar sağlar.
  • İyi organize edilmiş ve şık bir arayüzü var.
  • Nesnelerinizi resimlerinizden kaldırmak için Akıllı Carver var.
  • Daha iyi ince ayar için histogramların geliştirilmesi için RAW lab özelliği var.