Corel PaintShop Pro 2019 x64

Corel PaintShop Pro 2019 x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm21.0.0.119
Dosya Boyutu181 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi9 Şubat 2020
Binance

Corel PaintShop Pro 2019 v21.0.0.119 İndirCorel Paintshop Pro 2019, fotoğraflarınızın parametrelerini ayarlamanıza ve farklı efektler eklemenize olanak tanıyan bir programdır. Bu program ile görüntülerinizi yönetmenin yanı sıra EXIF ​​verilerini de görüntüleyebilirsiniz. Corel Paintshop Pro, bazı parıltılı efektler ve bazı şaşırtıcı düzeltme araçları olan zengin bir grafik editörüdür. Ayrıca görüntüleri anında seçip sıralayarak düzenlemek için harika özelliklere de sahiptir. Corel Paintshop Pro, Yönet, Ayarla ve Düzenlemeyi içeren üç modüle ayrılan çok iyi organize edilmiş ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip bir programdır. Yönetme modülü, fotoğraflarınızı derecelendirmenin yanı sıra etiketlemenize de izin verir. Ayarlama modülünden fotoğraflarınıza bazı anlık düzeltmeler yapabilirsiniz. Parlaklığı ve gölgeleri otomatik olarak ayarlamanıza izin veren bir Akıllı Fotoğraf Düzeltme yardımcı modülü de bu programın sahip olduğu özelliklerden birisi. Düzenleme modülünde bir dizi araç ve menü vardır. Çeşitli düzenleme seçeneklerine hızlıca erişebileceğiniz bir Öğrenim Merkezine sahip. Çeşitli diğer ayrıntıları bulanıklaştırırken alan derinliği ekleyebilmeniz için bir Seçici Odak özelliğine sahiptir. Ayrıca nesneyi görüntülerden kaldırmanızı sağlayan bir Akıllı Carver‘a da sahip. Diğer bir fotoğraf düzenleme programı olan Adobe Photoshop CC 2018‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer fotoğraf düzenleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

NOT: Bu program x64 bit sistemler içindir, x86 yani 32 bit sürümünü indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Corel PaintShop Pro 2019 x86 İndir

Corel Paintshop Pro 2019 Özellikleri: (Aşağıda, Corel Paintshop Pro ücretsiz indirme işlemi sonrasında karşılaşağınız bazı göze çarpan özellikleri listeledik.)

  • Fotoğraflarınızın parametrelerini etkinleştirmenize olanak tanıyan kullanışlı bir programdır.
  • Fotoğraflarınıza çeşitli farklı efektler eklemenizi sağlar..
  • EXIF verilerini görüntüleyebilir ve resimlerinizi yönetebilir.
  • Çok iyi organize edilmiş ve kullanıcı dostu bir arayüzü var.
  • Arayüz üç modülden oluşmaktadır.
  • Parlaklığı ve gölgeleri ayarlamanıza izin verecek bir Akıllı Fotoğraf Düzeltme yardımcı modülü var.
  • Alan derinliği eklemenize izin verecek bir Seçici Odak özelliği var.
  • Görüntüden nesneyi kaldırmanıza izin veren Akıllı bir Carver özelliği var.

Corel Paintshop Pro 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Corel Paintshop Pro ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1.5 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.