Corel Painter Essentials 7

Corel Painter Essentials 7 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv7.0.0.86
Dosya Boyutu839,8 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi8 Nisan 2020
Binance

Corel Painter Essentials 7 İndirCorel Painter Essentials 7, kullanıcıların fotoğraflarını kolayca dönüştürmelerini sağlamak için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Kolayca çalışmanızı sağlayacak çeşitli araçlara sahiptir. Dilerseniz Corel’in diğer bir grafik tasarım programı olan CorelDRAW Graphics Suite 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Corel Painter Essentials 7  basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Sadece bir resim çizerek veya mevcut bir resmi açarak başlayabilirsiniz. Anında sonuç almak için doğrudan çizim ve boyama modundan fotoğraf boyamaya geçebilirsiniz. Otomatik boyama için yağ, illüstrasyon, suluboya, tebeşir çizimi ve modern resim gibi birçok seçeneğe erişebilir, Kenar şekli, renk, kağıt ve fırça vb. seçebilirsiniz. Çizim ve Boyama modunda bir mikser, renk tekerleği ve katmanları görüntüleyebilirsiniz. Sonuçta Painter Essentials 7, kullanıcıların fotoğraflarını kolayca dönüştürmelerini sağlamak için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Diğer grafik tasarım programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Corel Painter Essentials 7’nin Özellikleri: (Corel Painter Essentials 7‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Kullanıcıların fotoğraflarını kolayca dönüştürmelerini sağlamak için tasarlanmış etkileyici bir programdır.
  • Kolayca çalışmanızı sağlayacak çeşitli araçlara sahiptir.
  • Basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • Otomatik boyama için yağ, illüstrasyon, suluboya, tebeşir çizimi ve modern resim gibi birçok seçeneğe sahiptir.
  • Çizim ve Boyama modunda, mikser, renk tekerleği ve katmanları görüntüleyebilirsiniz.

Corel Painter Essentials 7 için Sistem Gereksinimleri: (Corel Painter Essentials 7‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core 2 Duo veya üstü.