Corel Painter 2020

Corel Painter 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv20.0.0.256
Dosya Boyutu719 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi30 Haziran 2020
Binance

Corel Painter 2020 İndirCorel Painter 2020, duygularını dijital tuval üzerine ifade etmek isteyen sanatçılar için etkileyici ve dünyanın önde gelen dijital sanat yazılımlarından biridir. Bu program, herhangi bir sanatsal eser yapmak için bilgisayar ortamını uygun hale getirecek özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra çok sayıda araca da sahiptir. Ayrıca bu programın bir önceki sürümü olan Corel Painter 2019‘u da ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Corel Painter 2020, Corel ailesinin diğer programlarına benzeyen sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Tüm bunlardan farklı olarak projeniz için gereken araçlara anında erişmenizi sağlar. Paletleri yeniden düzenlemenizi ve yaratıcılığınıza katkıda bulunacak olan bu bilgisayar ortamının düzenini istekleriniz doğrultusunda değiştirmenizi sağlar. Sanatçılar için çok sayıda fırça ve konture sahiptir, alternatifler bulmanızı sağlayacak Fırça Arama Motoru ile projeniz için doğru olan araçları bulabilirsiniz. Boyama araçlarını; tuval sanatı, konsept sanatı, illüstrasyonlar ve kitap kapakları vb. gibi çok çeşitli görüntüler oluşturacak şekilde kolayca yapılandırabilirsiniz. Sonuç olarak Corel Painter, dijital tuval üzerine harika resimler yapmanıza olanak sağlayan etkileyici bir dijital sanat programıdır.
Diğer Corel Painter benzeri programlar için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Corel Painter 2020’nin Özellikleri: (Aşağıda Corel Painter ücretsiz indirildikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikleri listeledik.)

  • Dijital tuval üzerine sanat eseri yapmak isteyenler için etkileyici ve dünyanın önde gelen dijital sanat yazılımlarından birisi.
  • Her türlü sanatsal yapım için bilgisayar ortamını uygun hale getirecek özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra çok sayıda araca da sahip.
  • Corel ailesinin diğer üyelerine benzeyen sezgisel bir kullanıcı arayüzü var.
  • Projeniz için gereken araçlara anında erişim sağlar.
  • Paletlerinizi yeniden düzenlemenizi ve yaratıcılığınıza fayda sağlayacak ortamın düzenini değiştirmenize imkan sağlar.
  • Boyama araçlarını, tuval sanatı, konsept sanatı, illüstrasyonlar ve kitap kapakları gibi çok çeşitli görüntüler oluşturmak için kolayca yapılandırabilir.

Corel Painter 2020 Sistem Gereksinimleri: (Corel Painter ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core 2 Duo veya daha üzeri.