Corel Painter 2019

Corel Painter 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm19.1.0.487
Dosya Boyutu405,6 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi3 Nisan 2020
Binance

Corel Painter 2019Corel Painter 2019, etkileyici ve gerçekçi görüntüler oluşturmak için evrensel bir araç arayan fotoğraf sanatçıları için tasarlanmış çok kullanışlı ve profesyonel bir araçtır. Bu program birçok araç ve kişiselleştirme seçeneğine sahiptir. Dilerseniz Corel‘in diğer bir grafik tasarım programı olan CorelDRAW Graphics Suite 2019‘u sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Corel Painter 2019 çok sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve Corel ailesinin diğer üyelerine çok benziyor ve projeniz için gereken araçlara anında erişim sağlıyor. Ayrıca, yaratıcılığınıza yarar sağlayan ortamı oluşturmak için paletleri yeniden düzenlemenizi ve mizanpajı değiştirmenizi sağlayan bu program, sanatçıların kullanabileceği darbelerin yanı sıra çok sayıda fırçaya sahiptir. Fırça Arama Motoru, alternatifleri bulmanızı ve sonuç listesine göz atarken vuruşları önizlemenizi sağlar. Her fırçayı, aynı konturu çeşitli farklı çizimlere kopyalamanıza olanak tanıyan hazır ayarları oluşturarak kişiselleştirebilirsiniz. Programa dahil edilen boyama aracı, tuval sanatı, kitap kapakları, çizimler ve konsept sanatı gibi çok çeşitli görüntüler oluşturmak için yapılandırılabilir. Sonuçta Corel Painter 2019, etkileyici ve gerçekçi görüntüler oluşturmak için evrensel bir araç arayan fotoğraf sanatçıları için geliştirilmiş etkileyici bir programdır. Diğer grafik tasarım programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Corel Painter 2019’un özellikleri: (Corel Painter 2019‘u ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Heyecan verici ve gerçekçi görüntüler oluşturmak için evrensel bir araç arayan fotoğraf sanatçıları için tasarlanmış çok kullanışlı ve profesyonel bir araçtır.
  • Çok sayıda araç ve özelleştirme seçeneklerine sahiptir.
  • Çok sezgisel bir kullanıcı arayüzü var ve Corel ailesinin diğer üyelerine çok benziyor.
  • Projeniz için gereken araçlara anında erişim sağlar.
  • Yaratıcılığınıza yarar sağlayan ortamı oluşturmak için paletleri yeniden düzenlemenizi ve mizanpajı değiştirmenizi sağlar.
  • Sanatçıların kullanabileceği darbelerin yanı sıra çok sayıda fırça var.
  • Fırça Arama Motoru, alternatifleri bulmanızı ve sonuç listesine göz atarken vuruşları önizlemenizi sağlar.
  • Her fırçayı, farklı vuruşlarda aynı darbeyi çoğaltmanıza olanak sağlayan hazır ayarları oluşturarak kişiselleştirebilir.
  • Programa dahil edilen boyama aracı, tuval sanatı, kitap kapakları, çizimler ve konsept sanatı gibi çok çeşitli görüntüler oluşturmak için yapılandırılabilir.

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core 2 Duo veya üzeri