Comodo Cloud Antivirus 2020

Comodo Cloud Antivirus 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv1.21.458953.792
Dosya Boyutu9,93 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi26 Aralık 2020
Binance

Comodo Cloud Antivirus 2020Comodo Cloud Antivirus 2020, kullanıcılarına en can sıkıcı sorunları olan çökmelerin ve donmaların nedeni olan zararlı yazılımları sistemlerinden temizlemelerine olanak sağlayan ücretsiz ve etkili bir antivirüs programıdır. Çeşitli konularda kullanıcılar, PC sorunlarını çözmek ve PC’nin performansını artırmak için kullanabilir. Temiz arayüzdeki akıllı araçlarını kullanarak, PC sorunlarını kolayca tespit edebilir ve birkaç dakika içinde çözebilirsiniz. Kolay ve kullanıcı dostu arayüzü  ile her tür düzeydeki kullanıcı tarafından kullanılabilir. Gelişmiş zararlı yazılım tespit etme araçları ile sisteminizi anlık olarak korur ve bir tehdit tespit ettiğinde size ayrıntılı rapor sunar. Diğer bir antivirüs yazılımı olan McAfee Endpoint Security 2021‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Comodo Cloud Antivirus 2020, isteğe bağlı olarak tüm sistemi, seçtiğiniz bir dosya konumunu veya sürücüyü sizin için tarayarak ayrıntılı bir rapor hazırlar. Deneyimli bir ekip tarafından son kullanıcının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde geliştirilmiştir. Yalnızca sisteminizi değil USB belleklerinizi ve taşınabilir sürücülerinizi de sisteminizle etkileşime girmeden taramadan geçirir, böylece eğer taşınabilir birimde bir zararlı yazılım varsa sistemle etkileşim olmadan sizi uyarır. Sonuç olarak Comodo Cloud Antivirus 2020, her tür kullanıcıya hitap eden kolay ve ücretsiz bir antivirüs programıdır.
Diğer antivirüs yazılımları için Güvenlik Programları kategorimizi inceleyin.

Comodo Cloud Antivirus 2020’nin  Özellikleri: (Comodo Cloud Antivirus 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Zararlı öğeleri tespit etmek ve hızlıca kaldırmak için geliştirilmiş en iyi programlardan birisidir.
  • Uygulamanın arayüzü basit, iyi organize edilmiş ve kullanıcı dostu bir arayüzdür.
  • Edge ve Chrome dahil 25+ tarayıcı ile uyumlu çalışır.
  • Kullanıcıların zararlı dosyaları kaldırmasını, virüsleri, Truva atlarını öldürmesini ve bilgisayarın performansını korumasını sağlar.
  • Windows’ta masaüstünden ve geçmiş listelerinizden silinmiş programların kullanılmayan kısayolları kaldırır.
  • Kullanıcıların Windows kayıt defterinden gizli gereksiz dosyaları kaldırmasına ve sorunları gidermesine olanak tanır.
  • Asla istemediğiniz 3. taraf program denemelerini, reklamları ve araç çubuklarını algılar ve kaldırır.

Comodo Cloud Antivirus 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Comodo Cloud Antivirus 2020‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemleri: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Sabit Disk: 200 MB veya daha fazla boş alan gereklidir.
Bellek (RAM): 4 GB önerilir.
Mimari: X64 sistemler içindir.
İşlemci: Intel Duo-Core veya üstü işlemci.