Clean Space Pro 2019

Clean Space Pro 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv7.36
Dosya Boyutu13,7 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi18 Ocak 2020
Binance

Clean Space Pro 2019 İndirClean Space Pro 2019, gereksiz dosyaları temizlemek ve kullanıcının çevrimiçi faaliyetlerini korumak için kullanılan bir Windows programıdır. Bildiğimiz gibi, Windows bir sürü geçici dosya, Önbellek verisi, Gezgin Dosyaları, Günlükler gibi sabit disk kullanımını arttıran pek çok gereksiz şey oluşturur. Bir programı kurduğunuzda, sabit disk içerisinde alan tüketen bu gereksiz dosyaları tamamen siler. Dilerseniz diğer bir sistem optimizasyon programı olan Avira System Speedup Pro 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Clean Space Pro 2019, tüm gereksiz dosyaları temizleyebilir, Windows varsayılanlarını, Windows Explorer gereksiz dosyalarını, bir tıklamayla siler. Kullanıcının çevrimiçi etkinliğini koruyabilen bu program, tarayıcıların geçmişi, çerezleri, geçici dosyaları ve daha fazlasını da siler, hangi kullanıcının göz attığına dair bir kanıt bırakmaz, bu da kullanıcıların verilerini ve bilgilerini korumalarına yardımcı olur. Bu program ile kullanıcılar istenmeyen dosyalar, günlükler ve hatta önbellek için sistemlerini derinlemesine temizleyebilirler. Kullanıcının iş akışını bozmayan ve sessiz çalışan düşük CPU kullanımına sahiptir. Kullanıcıların programı kontrol etmesine ve erişmesine izin vermek için çeşitli ayarlara ve seçeneklere sahiptir. Sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile hızlı bir kurulum süreci var. Diğer sistem optimizasyon programları için Bakım kategorimizi inceleyin.

Clean Space Pro 2019’un Özellikleri: (Clean Space Pro 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Sabit sürücüleri kolayca temizleyebilirsiniz.
  • Önemsiz dosyaları, Önbellek, Çerezler ve daha fazlasını silebilirsiniz.
  • Sabit sürücü alanından tasarruf edebilirsiniz.
  • Sabit disklerinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz.
  • Tarama geçmişinizi temizleyebilir ve gizliliğinizi koruyabilirsiniz.
  • Farklı ayarlar ve seçeneklere sahiptir.
  • Sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile hızlı kurulum süreci var.

Clean Space Pro 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Clean Space Pro 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 20 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.