CCleaner Professional 2020

CCleaner Professional 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv5.66.7716
Dosya Boyutu21,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi7 Mayıs 2020
Binance

CCleaner Professional 2020 İndirCCleaner Professional 2020, kullanıcıların sistemlerini optimize etmelerini sağlayan popüler ve yaygın olarak kullanılan bir programdır. Her düzeydeki kullanıcıların rahatça kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu program ile başka programları kaldırabilir, gereksiz/hatalı kayıt girdilerini, geçmişi, önbelleği, internet dosyalarını ve daha fazlasını temizleyebilirsiniz. Diğer bakım programları için Bakım kategorimizi inceleyin.

CCleaner Professional 2020, sisteminizin bakımını otomatik olarak yapmak için zamanlama özelliği sunar. Ücretsiz bir sistem optimizasyon aracıdır ve yukarıda belirtildiği gibi internet geçmişiniz gibi çevrimiçi etkinliklerinizin izlerini de temizler. Kullanıcılar isterse bazı dosyaları, klasörleri ve kayıt defteri girdilerini sonraki taramalara dahil edilmemeleri için beyaz listeye ekleyebilirler. Dilerseniz diğer bir bakım programı olan Ashampoo WinOptimizer 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CCleaner Professional 2020’nin Özellikleri: (CCleaner Professional 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Bilgisayarınızı optimize edebilirsiniz.
  • Bilgisayarınızın açılış hızını arttırabilirsiniz.
  • Gereksiz dosyaları, klasörleri ve kayıt girdilerini temizleyebilirsiniz.
  • Taramaları istediğiniz bir zamana planlayabilirsiniz.
  • Bilgisayarınızdaki diğer programları kalıntılarıyla birlikte silebilirsiniz.

CCleaner Professional 2020 için Sistem Gereksinimleri: (CCleaner Professional 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 30 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.