BurnAware Premium 11.5

BurnAware Premium 11.5 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm11.5
Dosya Boyutu8,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi10 Şubat 2020
Binance

BurnAware Premium 11.5 İndirBurnAware Premium, birçok fonksiyona sahip olan ayrıca CD, DVD ve Blu-ray üzerine veri yazmak için kullanılabilen bir yazılımdır. Ses ve video diskleri kolaylıkla oluşturulabilir ve ayrıca görüntü disklerini BurnAware ile yakabilirsiniz. BurnAware Premium‘un GUI‘si, veri diskini ve multimedya disklerini herhangi bir eksiklik olmaksızın oluşturmak için tüm seçeneklere sahiptir. Gerekli işleri tamamlamak için farklı yapılandırma ayarlarına kolayca erişilebilir. Tüm veriler sadece sürücüyü sürükleyerek ve ardından BurnAware Premium alanına bırakarak çalışma alanına kolayca yerleştirilebilir. Bu programı iki kelime ile özetlememiz gerekirse kesinlikle kaliteli ve kolay diyebiliriz. Diskin adını kolayca arayüzden düzenleyebilirsiniz. Yakma hızı da tercihlerinize göre ayarlanabilir. Yeniden yazılabilir diskten tüm verileri silebileceğiniz gibi birçok özellik daha var. Diskleriniz ve sürücülerinizle ilgili tüm bilgileri de görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca hatalar için farklı sürücüleri kontrol edebilir ve ses dosyalarını ses CD’lerinden ve DVD’lerden de çıkarabilirsiniz. Şeffaf ve şeffaf olmayan çok sayıda tema ve renk mevcuttur, bunları kolaylıkla seçebilirsiniz. Sonuç olarak BurnAware Premium , her türlü CD ve DVD’yi veri CD’leri oluşturmak için harika bir disk yakma programıdır. Bu kullanımı kolay araç, verilerinizi yedeklemek için ISO dosyaları oluşturmanıza da yardımcı olacaktır. Diğer bir disk aracı olan PowerISO‘yu da deneyebilirsiniz.
Diğer disk yazma programları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

BurnAware Premium’un Özellikleri: (Aşağıda, BurnAware Premium ücretsiz indirme işleminden sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • CD, DVD ve Blu ray üzerinde kolayca veri yazabilir.
  • Şık bir arayüzü var.
  • Yapılandırma ayarı kolayca ayarlanabilir.
  • Sürükle ve bırak özelliğini destekler.
  • Ses CD’lerinizdeki verileri ayıklayabilir.
  • ISO görüntülerini kolayca oluşturabilir.
  • Birçok renk ve temaları mevcut.
  • Verileri yeniden yazılabilir diskten silebilir.
  • Hatalar için farklı sürücüleri kontrol edebilir.

BurnAware Premium için Sistem Gereksinimleri: (BurnAware Premium ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Bellek (RAM): 256MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 100MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.