Boris FX Continuum Complete 2019

Boris FX Continuum Complete 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv12.0.1.4020
Dosya Boyutu415,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi17 Mayıs 2020
Binance

Boris FX Continuum Complete 2019 İndirBoris FX Continuum Complete 2019, video oyunları ve diğer çeşitli projeler için şaşırtıcı ve gerçekçi grafikler oluşturmak için kullanabileceğiniz etkileyici bir programdır. Bu program Adobe After Effects ve Adobe Premiere Pro ile entegre olup piyasadaki eklentileri geliştirmek için harika ve kapsamlı koleksiyonlar sunan yenilikçi eklentiler sağlar. Dilerseniz diğer bir video düzenleme programı olan Adobe Premiere Pro CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Boris FX Continuum Complete 2019, çok kullanıcı dostu olan yeni bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ana bilgisayar uygulaması dışında önceden ayarlanmış efektleri kolayca oluşturup kaydetmenize ve efekti, geçmiş zaman çizelgesinin içinden almanıza olanak tanır. Mocha planlayıcısı izleme programı en son sürüme güncellenmiştir, böylece efektleri ve hızlı rotoskobu maskeleyebilirsiniz. Geometrik şekiller gibi dört yeni spline aleti, kenar yapışma özellikli serbest el ve manyetik aletine sahiptir. Sonuçta Boris FX Continuum Complete 2019, gerçekçi grafiklerin yanı sıra video oyunları ve çeşitli diğer projeler için modeller oluşturmak için kullanılan etkileyici bir programdır. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

Boris FX Continuum Complete 2019’un Özellikleri: (Boris FX Continuum Complete 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Video oyunları ve diğer çeşitli projeler için gerçekçi grafikler ve modeller oluşturmak için kullanabileceğiniz etkileyici bir programdır.
  • Adobe Premiere Pro’nun yanı sıra Adobe After Effects ile bütünleşen yenilikçi eklentilere sahiptir.
  • Piyasadaki eklentileri geliştirmek için harika ve kapsamlı koleksiyonlar sunar.
  • Çok kullanıcı dostu olan yeni ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip.
  • Önceden ayarlanmış efektleri ana bilgisayar uygulamasının dışında kolayca oluşturup kaydetmenize ve efekti tarih çizelgesinin içinden çıkarmanıza olanak tanır.
  • Mocha planlayıcı izleme programı en son sürüme güncellendi, bu sayede efektlerin yanı sıra hızlı bir şekilde rotoskobu da gizleyebilirsiniz.

Boris FX Continuum Complete 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Boris FX Continuum Complete 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 600 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core veya üstü.