BlueStacks

BlueStacks İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürümv2.5.4.8001
Dosya Boyutu305,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi12 Mayıs 2020
Binance

BlueStacks v2.5.4.8001 İndirBlueStacks Rooted v2.5.4.8001, Android işletim sisteminizi ve uygulamalarınızı Windows işletim sisteminizde çalıştırmanıza izin veren çok kullanışlı ve güçlü bir programdır. Bu program ile oyunların yanı sıra masaüstü PC’nizde mobil uygulamaların keyfini çıkarabilirsiniz. BlueStacks Rooted v2.5.4.8001 çok kolay ve benzersiz bir programdır. Bluestacks‘ı kullanabilmek için bir Google hesabınızın olması gerekir. Çok etkili bir emülasyon motoru, kullanımı da çok kolaydır. Bu program size mükemmel bir akıllı telefon deneyimi sunar ve bir akıllı telefonun sahip olduğu tüm fonksiyonları vardır. BlueStacks Rooted v2.5.4.8001‘in düzgün çalıştığından emin olmak için .NET Framework‘e sahip olmanız gerekir. program sisteminize yüklendikten sonra, programları ve oyunları oyun deposundan kolayca indirebilir ve kullanabilirsiniz. BlueStacks Rooted v2.5.4.8001, Android Telefondan PC’ye programlar, fotoğraflar ve SMS’leri senkronize etmenizi sağlayacak Cloud Connect‘e sahip.
Diğer android emülatörler için Oyun Programları kategorimizi inceleyin.

BlueStacks Köklü v2.5.4.8001’in Özellikleri: (Aşağıda, ücretsiz indirme işlemi sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Android işletim sisteminizi ve programlarınızı Windows PC’nizde çalıştırmanızı sağlayacak kullanışlı ve güçlü bir program.
  • Masaüstü PC’nizde mobil oyunların ve programların tadını çıkarabilirsiniz.
  • İstediğiniz android sürümünü bu emülatör üzerinde çalıştırarak işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.
  • Çok kolay ve benzersiz bir program.
  • Çok etkili bir emülasyon motoru, kullanımında çok kolaydır.
  • Programları, fotoğrafları ve SMS’leri Android Telefon’unuzdan PC’ye senkronize etmenizi sağlayacak Cloud Connect özelliği var.
  • Android emülatörleri arasında en hafif ve stabil çalışan programdır.
  • Root gerektiren uygulamaları da tıpkı diğerleri gibi kolayca çalıştırabilir.
  • Tamamen türkçe ve tam sürümdür.
  • Google hesabı sayesinde programı silseniz dahi daha sonraki kurulumda tüm uygulamalarınızı tek tıkla geri getirebilirsiniz.

BlueStacks Köklü v2.5.4.8001 için Sistem Gereksinimleri: (Ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 1.0 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.