Bitdefender Total Security 2019 x86 [32 Bit]
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v23.0.8.17 x86

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Bitdefender Total Security 2019 x86 [32 Bit] Ücretsiz İndir

John ROCKEFELLER
02 Kas 2018
Yorum Yok

Bitdefender Total Security 2019 x86 [32 Bit] İndirBitdefender Total Security 2019 x86, cihazınıza farklı virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı güvenlik sağlayan çoklu yazılım paketidir. Anti-Virüs, anti-phishing, güvenlik duvarı, otopilot, kurtarma modu, saldırı tespit, fidye yazılımı koruması, ebeveyn kontrolü, şifre yöneticisi vb. içerir. İnternet, Yerel Ağ ve harici cihazlardan kaynaklanan tehditlere karşı koruma sağlar. Bu yazılım, içinde geliştirilmiş güvenlik modülleri ve yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzü ile ilgili bazı yeni ve geliştirilmiş özellikleri barındırıyor.

Bu yazılımda Hızlı, Sistem, Güvenlik Açığı ve bağlamsal taramaları içeren çoklu tarama modları vardır. İçinde optimize edilmiş ayarları olan çok amaçlı profiller vardır. Bu profiller, kullanıcıların çalıştığı, film izlediği zamanlar için tasarlanmıştır. Bu yazılım, gelişmiş kullanıcılara, programların ve Bilgisayar erişimi olan diğer kullanıcıların yürüttüğü ağ tabanlı etkinlikleri izleme olanağı sağlayan kendi güvenlik duvarını öne çıkarmaktadır. Tüm bu yazılımların hepsi, mükemmel virüs algılaması nedeniyle en iyi antivirüs programlarından birisi olarak kabul edilir. Diğer bir antivirüs programı olan Kaspersky Total Security 2019‘u da sitemizden indirebilirsiniz.
Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi ziyaret edin.

NOT: Bu program sadece x86 yani 32 bit sistemler içindir, x64 bit sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Bitdefender Total Security 2019 x64 Bit İndir

Bitdefender Total Security 2019 x86 Özellikleri: (Aşağıda, Bitdefender Total Security 2019 ücretsiz indirme işleminden sonra deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler var.)

 • Mükemmel bir anti-virüs çözüm paketidir.
 • İçinde antimalware, antivirüs ve antiransomware bulunuyor.
 • Her türlü tehdide karşı koruma sağlar.
 • Yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sayesinde her kesimden kullanıcıya hitap ediyor.
 • Tarama için birden fazla moda  sahiptir böylece size daha fazla koruma sağlar.

Bitdefender Total Security 2019 x86 için Sistem Gereksinimleri: (Bitdefender Total Security 2019, ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1,5 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core 1.6 GHz veya daha üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?