Bitdefender Total Security 2019 x64 Bit

Bitdefender Total Security 2019 x64 Bit İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv23.0.8.17
Dosya Boyutu464,6 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi1 Mayıs 2020
Binance

Bitdefender Total Security 2019 İndirBitdefender Total Security 2019 anti-virüs, anti-phishing, kurtarma modu, saldırı tespit, ebeveyn kontrolü, şifre yöneticisi ve çok daha fonksiyonu ile etkileyici bir antivirüs programıdır. Internet’ten, harici cihazlardan veya yerel ağdan kaynaklı tehditlere karşı 7/24 PC güvenliği sağlayacaktır. Bitdefender Total Security v23.0.8.17, Antivirüs Plus, İnternet Güvenliği ve Total Security’yede  sahiptir. Bitdefender Total Security v23.0.8.17, performansla ilgili önemli gelişmeler kazandı. Geliştirilmiş güvenlik modülleri ve mevcut standartlara uyacak yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü var. Kullanıcıların çalıştığı, filmleri oynattığı veya izlediği ve antivirüs programı tarafından rahatsız edilmek istemediği zamanlar için tasarlanmış optimize edilmiş profiller sunar. Bitdefender Total Security 2019, gelişmiş kullanıcılara programların yürüttüğü ağ tabanlı etkinlikleri izleme olanağı sağlayacak tabloya kendi güvenlik duvarını kazandırdı. Sonuç olarak Total Security 2019, PC’nize saatin güvenliğini sağlayacak etkileyici bir antivirüs çözümüdür. Diğer bir antivirüs programı olan Kaspersky Total Security 2019‘u da sitemizden tam sürüm indirerek deneyebilirsiniz.
Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

NOT: Bu program sadece x64 bit sistemler içindir, x86 yani 32 bit sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Bitdefender Total Security 2019 x86 [32 Bit] İndir

Bitdefender Total Security 2019’un Özellikleri: (Aşağıda Bitdefender Total Security 2019’u ücretsiz olarak indirme işlemi sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Anti-virüs, anti-phishing, kurtarma modu, saldırı tespit, ebeveyn kontrolü, şifre yöneticisi ve çok daha fazlası ile etkileyici bir antivirüs çözümü.
  • İnternet’ten, harici cihazlardan veya yerel ağdan kaynaklanıp kaynaklanmadıklarını tehditlere karşı güvence altına alır.
  • Antivirüs Plus, İnternet Güvenliği ve Toplam Güvenlik hizmetini size sunar.
  • Performansla ilgili önemli gelişmeleri vardır.
  • Mevcut standarda uymak için geliştirilmiş güvenlik modülleri ve yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü vardır.
  • İleri seviye kullanıcılara programların yürüttüğü ağ tabanlı etkinlikleri izleme olanağı sağlayan kendi güvenlik duvarı vardır.

Bitdefender Total Security 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Bitdefender Total Security 2019’u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1,5 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1,6 GHz Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.