Bitdefender Total Security 2018

Bitdefender Total Security 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm2018
Dosya Boyutu10 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi31 Ocak 2020
Binance

Bitdefender Total Security Antivirus İndirBitdefender Total Security 2018, cihazınıza farklı virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı güvenlik sağlayan çoklu yazılım kitidir. Anti-Virüs, anti-phishing, güvenlik duvarı, autopilot, kurtarma modu, saldırı tespit, zararlı yazılımı koruması, ebeveyn kontrolü, şifre yöneticisi vb içerir. İnternet, Yerel Ağ ve harici cihazlardan kaynaklanan tehditlere karşı koruma sağlar . Bu yazılım, performans için geliştirilmiş güvenlik modülleri ve içinde yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzü ile ilgili bazı yeni geliştirilmiş özellikler barındırıyor. Bu yazılımda Hızlı Tarama, Sistem Taraması, Güvenlik Açığı Taraması ve Özel Tarama seçenekleri içeren çoklu tarama modları vardır. İçinde optimize edilmiş ayarları olan çok amaçlı özelliklere sahiptir. Bu özellikler, kullanıcıların çalıştığı işler, izlediği film veya videolar için tasarlanmıştır. Bu yazılım, ileri seviye kullanıcılara, programların ve Bilgisayar erişimi olan diğer kullanıcıların yürüttüğü ağ tabanlı etkinlikleri izleme olanağı sağlayan kendi güvenlik duvarına da sahiptir. Bitdefender Total Security 2018, mükemmel virüs koruması nedeniyle en iyi antivirüs programlarından birisi olarak kabul ediliyor. Diğer bir kaliteli antivirüs olan Avast Premier 2018 programını da deneyebilirsiniz.
Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimize bakın.

NOTBitdefender Total Security 2018 antivirüs yazılımı x86 yani 32 bit ve x64 bit sistemlerle tam uyumludur. Kısaca Bitdefender Total Security 2018 programını indirirken sisteminizin bit sürümü sizin için herhangi bir sorun teşkil etmez hepsinde çalışır.

Bitdefender Total Security 2018 Özellikleri:

  • Mükemmel bir güvenlik yazılımı kitidir.
  • İçinde antimalware, antivirüs ve antiransomware bulunuyor.
  • Her türlü tehdide karşı tam koruma sağlar.
  • Yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • İnternette sörf yaparken gelişmiş ağ tarama özelliği sayesinde hiçbir kötü yazılımın size zarar vermesine izin vermez.
  • Tarama için birden fazla modu vardır.

Bitdefender Total Security 2018 Sistem Gereksinimleri: (Bitdefender Total Security 2017 ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8/ Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1,5 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core 1.6 GHz veya daha üstü.