Beepa Fraps

Beepa Fraps İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürümv3.5.99.15623
Dosya Boyutu2,37 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi17 Ocak 2020
Binance

Beepa Fraps İndirBeepa Fraps, rakiplerine göre basit yapısıyla öne çıkan ekran kayıt yazılımıdır. Ücretsiz versiyonunda kaydettiğiniz videoda programın site adresi yazar ve bu sinir bozucudur. Ücretli lisans aldığınız takdirde o yazı kalkar ver mükemmel videolar hazırlayabilirsiniz. Fraps programını rakiplerinden ayıran bir diğer husus ise aşırı küçük bir boyuta sahip olduğu halde kaliteli işler çıkarmasıdır, örneğin bandicam da aynı işlemi yapıyor ekstra fazla bir özelliği olmamasına göre frapstan daha ağır ve daha fazla CPU tüketir. Dilerseniz diğer bir video programı olan Camtasia 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Beepa Fraps ile oyunlarda gerçek zamanlı video çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Daha önce bunun için çevresel bir pencere aracı yoktu yoktu. Ancak FRAPS bu sorunu çözüyor. Oyunların içinden gerçek zamanlı video çekebilirsiniz. Bu oyun incelemeleri için çok yararlıdır. Oyuncular oyun görevlerinden kolayca ekran görüntüsü alabilirler. FRAPS evrensel bir windows uygulamasıdır ve tüm oyun ekran görüntülerini ve videolarını destekler. Kıyaslama yapmak için Fraps’in ücretsiz versiyonunu da indirebilirsiniz. Aynı zamanda performans kıyaslaması için yaygın olarak kullanılır. Kaynak tüketimi istatistiklerini Fraps’tan görebilirsiniz. Bir video veya oyunu kaydederek saniyede kolayca kare elde edebilirsiniz. Tüm Vista / XP ve Direct X 9 ve Direct X 10 oyunlarını destekler. Diğer video kayıt araçları için Video kategorimizi inceleyin.

Beepa Fraps’in Özellikleri: (Beepa Fraps‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Oyunlarda gerçek zamanlı video kaydedebilirsiniz.
  • Kıyaslama ve özel kıyaslama modlarına sahiptir.
  • Tüm pencerelerde desteklenir
  • DirectX 9 ve 10’u destekler.
  • Saniye başına kare sayısını görebilirsiniz.

Beepa Fraps için Sistem Gereksinimleri: (Beepa Fraps‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi:  Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP
Bellek (RAM): 256 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 5 MB boş alan gerekir
İşlemci: Pentium III veya daha iyi işlemci gerekli.