Avira System Speedup Pro

Avira System Speedup Pro İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv4.11.1.7632
Dosya Boyutu26,6 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi15 Mayıs 2020
Binance

Avira System Speedup Pro İndirAvira System Speedup Pro ile gereksiz dosyaları temizleyebilir, kayıt defteri hatalarını tamir edebilir, geçersiz anahtarları silebilir ve aynı zamanda bilgisayar etkinlik izlerini temizleyebilirsiniz. Bu program bilgisayarınızda düşük performans ve çeşitli sorunlarla karşılaştığınızda kullanabileceğiniz kullanışlı programlardan biridir. Dilerseniz diğer bir bakım programı olan Avast Cleanup Premium‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Avira System Speedup Pro Sistem Temizleyici ve Optimize Edici’yi içeren iki ana bölümden oluşur. Sistem temizleyicisi, NetState ile birlikte sistem optimize edicisinin başlatılması, işlem ve servis yöneticisi varken, gereksiz dosyaları, kayıt defteri sorunlarını ve gizlilik temizleyicilerini içerir. Ayrıca, dosyaları çoğaltmak, sıfır boyutlu dosyaları ve boş klasörleri taramak, diskleri analiz etmek ve kayıt defterini yedeklemek vb. İçin kullanılabilecek farklı araçlar sunar. Tüm bu yazılımlar gerçekten kullanışlıdır ve kurulmalıdır. Diğer bakım programları için Bakım kategorimizi inceleyin.

Avira System Speedup Pro’nun Özellikleri: (Avira System Speedup Pro‘yu ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Harika bir bakım ve yenileyici programdır.
  • Önemsiz dosyaları temizleyebilir.
  • Kayıt defteri hatalarını onarabilir.
  • Basit bir arayüze sahiptir.
  • Çeşitli başka araçlara sahiptir.
  • PC’nizi temiz ve yalın tutun.
  • Sistem donmalarını ve çökmelerini önleyin.
  • Performansınızı ve pil gücünü arttırabilirsiniz.
  • Oyun deneyiminizi geliştirebilirsiniz.

Avira System Speedup Pro için Sistem Gereksinimleri: (Avira System Speedup Pro‘yu ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: En yeni güncellemeler, düzeltmeler ve yüklü hizmet paketleriyle Microsoft Windows 7 Service Pack 1 veya daha üstü
Bellek (RAM): 2 GB RAM veya daha fazla RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: En az 2 GB boş disk alanı. (geçici ve karantina dosyaları için ek alan gerekir.)
İşlemci: Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 İşlemci veya daha hızlı (ayarlanan SSE2 talimatları için.)
Tarayıcı: Internet Explorer 8 veya daha yenisi.
Ek gereksinimler: Yüklemek için yönetici haklarına ve bir web tarayıcısına ihtiyacınız olacak. Otomatik antivirüs güncellemeleri ve optimal kötü amaçlı yazılım tespiti için ise de bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.