Avira System Speedup Pro 2019

Avira System Speedup Pro 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv6.0.0.10627
Dosya Boyutu25,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi14 Ocak 2020
Binance

Avira System Speedup Pro 2019 İndirAvira System Speedup Pro 2019, kullanıcıların sistemlerini bir tıklamayla optimize etmelerini ve temizlemelerini sağlayan etkileyici bir programdır. Günlükleri, gereksiz dosyaları, çerezleri ve diğer gereksiz / istenmeyen uygulamaları temizleyebilirsiniz. Bu program daha iyi performans ve kararlılık için belleği ve işlemciyi temizler. Hem sabit disk kullanımını analiz eden, hem de daha fazla kullanım için optimize eden Disk Analyzer gibi çeşitli işlevlere sahiptir ve Disk Doctor ile hataları tanılayarak arızalı sabit disk sürücülerini tespit eder. Dilerseniz System Speedup’ın eski sürümü olan Avira System Speedup Pro‘yu da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Avira System Speedup Pro 2019, sistem performansını herhangi bir zorlama veya zorluk çekmeden optimize etmek ve artırmak için güçlü bir çözüm sunar. Yapmanız gereken tek şey programı yüklemek, boyutu hafif ve basit bir kurulum işlemi var. Programı kurarken, net navigasyon sayesinde zarif ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile karşılanacaksınız. Tarama düğmesine tıklamanız, Disk, Performans ve Gizlilik’i analiz edecek ve ana panodaki tüm ayrıntıları size sağlayacaktır. Daha fazla sistem verimliliği ve güvenilirliği için farklı araçlara ve özelliklere sahiptir. Önyükleme iyileştirici sayesinde, kullanıcılar sistemi başlattıklarında önyükleme süresini kolayca hızlandırabilir. Kayıt defteri hatalarını tespit etmek ve temizlemek için bir Kayıt Defteri temizleyicisine sahiptir. Kullanıcıya, önemli bir kayıt defteri veya veriyi silmemelerini sağlayabilecekleri tüm erişimi ve kontrolü sağlar. Diğer sistem optimizasyon programları için Bakım kategorimizi inceleyin.

Avira System Speedup Pro 2019’un Özellikleri: (Avira System Speedup Pro 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Daha fazla stabilite ve performans verecek şekilde geliştirilmiştir.
  • Birkaç tıklama ile sisteminizi optimize ederek hızlandırabilirsiniz.
  • Daha iyi performans sonuçları için farklı araçlar ve özelliklere sahiptir.
  • Sisteminiz hakkında ayrıntılı bilgi için Farklı Analiz modüllerine sahiptir.
  • Sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve net navigasyon ile kurulum işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Boyutu düşüktür ve CPU’yu yormaz.

Avira System Speedup Pro 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Avira System Speedup Pro 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 30 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.