Avira Antivirus Pro 2018

Avira Antivirus Pro 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm15.0.36.163
Dosya Boyutu289 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi31 Ocak 2020
Binance

Avira Antivirus Pro 2018 İndirAvira Antivirus Pro 2018, virüslerden kapsamlı bir koruma çözümüdür. Bu program kimlik hırsızlığı ve mali kayıplardan korunmanızı sağlar. Bu program, virüs, Truva atları, solucanlar, casus yazılım, reklam yazılımı veya diğer çeşitli tehlikeli yazılımlar olup olmadığını ve internette gezinirken bilgisayarınızın zararlı yazılımlardan etkilenmediğinden emin olmak için bazı ekstra güvenlik bileşenleri içerir. Avira Antivirus Pro 2018, Avira arama motoru üzerinden tarama güvenliğini, e-posta eklerini, rootkit korumasını, Avira panelinden Windows Güvenlik Duvarı yapılandırmasını filtrelemek için posta koruması sağlayan web kalkanıyla birlikte gelir. Çok basit ve hızlı bir yükleme işlemine sahiptir ve tüm bileşenler varsayılan olarak buna dahil edilmiştir. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, seçenekleri dağınık olmayan basit ve zarif çizgilere sahip kullanıcı dostu bir arayüzle karşılaşacaksınız. Tüm ana bileşenler tek bir tıklama ile aktifleştirilebilir. Avira Antivirus Pro 2018, tüm bilgisayarı, seçilen sürücüleri, çıkarılabilir cihazları ve ağ konumlarını tarar. Avira Antivirus Pro 2018, sisteminizi virüsler, rootkit’ler, Truva atları, casus yazılımlar ve reklam yazılımları gibi kötü amaçlı yazılım programlarından korumak için etkileyici bir performans sunar.
Diğer antivirüs yazılımları için Güvenlik kategorimize göz atın.

NOT: Program hem x86 yani 32 bit hem de x64 bit sistemlerde sorunsuz çalışır.

Avira Antivirus Pro 2018 Özellikleri:

  • Sisteminizi virüslerden koruyan kapsamlı bir programdır.
  • Kimlik hırsızlığı ve finansal kayıptan korunmanıza yardımcı olur.
  • Bilgisayarınızın zararlı dosyalardan etkilenmesini sağlamak için bazı ekstra güvenlik bileşenleri içerir.
  • Avira arama motoru aracılığıyla tarama güvenliğini sağlayan web kalkanı ile birlikte gelir, indirmelerin filtrelenmesi için posta koruması da sağlar.
  • Basit ve hızlı kurulum süreci vardır.
  • Kullanıcı dostu ve sade bir arayüze sahiptir.
  • Tüm bilgisayarınızı, seçilen sürücüleri ve çıkarılabilir cihazları tarar.

Avira Antivirus Pro 2018 Sistem Gereksinimleri: (Avira Antivirus Pro 2018 ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.