AVG TuneUp 2019

AVG TuneUp 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv19.1.831
Dosya Boyutu58,6 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi18 Nisan 2020
Binance

AVG TuneUp 2019 İndirAVG TuneUp 2019, sisteminizi temizlemenize, sorunları gidermenize, kararlılığı artırmanıza, pil ömrünü uzatmanıza, sabit disk alanını boşaltmanıza ve genel olarak bilgisayarınızın en yüksek performansta çalışmasına yardımcı olacak son derece güçlü bir sistem bakım ve optimizasyon aracıdır. Kulağa doğru geldiğini düşünüyorsanız, haklısınız ve bu izlenimizi araştırmaya başladığınızda doğru olduğunu fark edeceksiniz. Program, sabit sürücünüzü birleştirmek, gereksiz başlangıç programlarını devre dışı bırakmak, gerek duymadığınız programları kaldırmak, sisteminizin başlatılmasını, kapanmasını optimize etmek, Kayıt Defteri’ni temizlemek ve birleştirmek gibi özellikler içerir. Dilerseniz AVG TuneUp‘ın diğer bir sürümü olan AVG TuneUp 2018‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

AVG TuneUp 2019 ile eski bilgisayarınızı daha uzun yaşatın ve yeni bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayın. PC optimizerimiz, PC’nizin hızını ve performansını artırmak için yenilenen Uyku Modu teknolojisi ve depolama alanınızı boşaltan Disk ve Tarayıcı Temizleyicileri ile birlikte gelir. Daha fazla ne istiyorsunuz? Okumaya devam edin! Hatalardan, çökmelerden ve donmalardan bıktınız mı? AVG’nin gelişmiş Otomatik Bakımı bilgisayarınızı her hafta sizin için 7/24 optimize ediyor, böylece daha iyi performansın keyfini çıkarabilirsiniz. Diğer bakım programları için Bakım kategorimizi inceleyin.

AVG TuneUp 2019’un Özellikleri: (AVG TuneUp 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

NOT: Sisteminizin desteklemesine bağlı olarak, bazı özelliklerin değişebileceğini veya tamamen kalkabileceğini lütfen unutmayın.

 • Windows’u yönetmek ve optimize etmeniz için 30’dan fazla farklı araç içerir.
 • Gereksiz dosyalardan diski temizleyebilirsiniz.
 • Otomatik ve zamanlanmış optimizasyonlar yapabilirsiniz.
 • Farklı durumlarda kullanmanız için Üç Ekonomi, Standart ve Turbo gibi modlara sahiptir.
 • Başlangıç programları listesinin tam yönetimine sahipsiniz.
 • Kurtarma olmadan dosya temizleme aracına sahiptir.
 • Aynı ve yinelenen dosyaları silme özelliğine sahiptir.
 • Dizüstü bilgisayarlar arasındaki iletişimi devre dışı bırakmak ve pil gücünden tasarruf etmek için Uçuş Modu özelliği vardır.
 • Disk birleştirme yazılımına sahiptir.
 • Kaldırma aracı kısayollarına sahiptir.
 • Windows 8.1’e özgü yazılım temizleme özelliğine sahiptir.
 • Windows’ta her türlü özel değişikliği yapabilirsiniz.

AVG TuneUp 2019 için Sistem Gereksinimleri: (AVG TuneUp 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP (Service Pack 3 veya üzeri) / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 x86 / x64
Bellek (RAM): 256 MB RAM
Sabit Disk Alanı: En az 150 MB boş disk alanı gerekir.
İşlemci: Min. 300 MHz işlemci
Ekran: En az 1024 × 600 piksel ekran.