AVG Secure VPN
0,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 0,00 / 5 (0)
AVG Secure VPN İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

1.5.664

RAR Şifresi:

programindirsene.com

AVG Secure VPN İndir

John ROCKEFELLER
11 Ağu 2018
Yorum Yok

AVG Secure VPN 1.5.664 İndirAVG Secure VPN, PC’nizi herhangi bir kısıtlama olmaksızın güvenli ve özel bir internet bağlantısıyla özgürce kullanmanızı sağlar. Programı sayesinde internet bağlantınızı uçtan uca şifreleyerek koruyabilirsiniz, böylece çevrimiçi aktivitelerinizi kimse göremez ve inceleyemez. Sonuç olarak, istediğiniz zaman, herhangi bir yere herhangi bir siteye güvenli ve özel erişimin tadını çıkarabilirsiniz. Bir VPN servisi olmadan siber suçlulara, bilgisayar korsanlarına, reklam verenlere ve hatta internet servis sağlayıcınıza karşı savunmasız olursunuz ama AVG VPN programı sizi bunlara karşı korur. Diğer bir VPN programı olan Avira Phantom VPN Pro‘yu da deneyebilirsiniz.
Diğer VPN programları için İnternet kategorimizi ziyaret edin.

NOT: Şuan indirmekte olduğunuz VPN programı hem x86 yani 32 bit hem de x64 bit sistemlerle uyumludur ve sağlıklı bir şekilde çalışır.

AVG Secure VPN v1.5.664’ün Temel Özellikleri: (Aşağıda, bu vpn programını ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikleri sizler için listeledik.)

 • AVG Secure VPN bağlantıyı şifreleyerek size gerçek gizlilik sunar, böylece hiç kimse çevrimiçi aktivitelerinizi takip edemez.
 • AVG Secure VPN, verilerinizi gizli veya herkese açık bir Wi-Fi ağnda kötü amaçlı kimselere karşı uçtan uca şifreleme kullanarak mükemmel bir şekilde korur ve kimse kişisel bilgilerinize erişemez.
 • Arayüzü ayarlardan Türkçe seçeneğini seçerek kullanabilirsiniz.
 • Hangi ülkede bulunursanız bulunun bu VPN programı size sınırsız özgür internet erişimi sağlar. Böylece takip ettiğiniz internet sitelerini herhangi bir sansüre uğramadan rahatça kullanabilirsiniz.
 • Genel olarak AVG Secure VPN, favori sitelerinize, programlarınıza ve abonelik hizmetlerine sansürsüz erişim sağlar.
 • Arayüz, temiz, sade ve kullanımı kolay bir tasarıma sahiptir.
 • AVG güncellemelerinin hepsini alabilir.
 • Diğer AVG programlarıyla çakışmaz aksine tam uyumlu bir biçimde çalışırlar.

AVG Secure VPN v1.5.664 Sistem Gereksinimleri: (AVG VPN v1.5.664‘ü ücretsiz yüklemeden önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 Mb RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 100 Mb boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?