AVG PC TuneUp 16 x86

AVG PC TuneUp 16 x86 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm16.76.3.18604
Dosya Boyutu106 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi6 Şubat 2020
Binance

AVG PC TuneUp 2018 16 x86 İndirAVG PC TuneUp 2018 16, bilgisayarınızı yavaşlatabilecek tüm gereksiz dosyaları temizleyerek PC’nizi iyi bir şekilde korumak için geliştirilmiş bir programdır. Bu program kayıtları tamir etmenize izin verir ve ayrıca programları kaldırmanıza imkan sağlayacaktır. Bir programı kaldırdığımızda, tamamen bilgisayardan kaldırılmaz ve arkasında pek çok kayıt defteri ve artık dosya bırakır. Bu dosyalar sisteminizin performansını etkileyecektir. Bu gibi durumlardan kurtulmak için, sisteminizdeki tüm gereksiz gereksiz dosyaları temizleyebilecek ve performansını artırabilecek bir programa sahip olmanız gerekir. AVG PC TuneUp 16, bilgisayarınızı temizleyecek ve performansı artıracak bir programdır. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra AVG PC TuneUp 16, hatalar için bir tarama işlemi başlatır. Tarama sırasında bu program kayıtları, programları, tarayıcıları, bozuk kısayolları ve sabit sürücünün durumunu tarar. AVG PC TuneUp 16‘nin arayüzü çok iyi organize edilmiş ve tüm araçlar farklı sekmelerde akıllıca sıralanmış. AVG PC TuneUp 16‘nın gösterge paneli, PC’nizin performansı hakkında size kısa ayrıntıları gösterecektir. Ayrıca PC’nizin bakım ve sağlık seviyesi için de size bilgi verecektir. Sonuç olarak, AVG PC TuneUp 16‘nın sisteminizin performansını artıran harika bir program olduğunu söyleyebiliriz.  Diğer bir bakım programı olan Ashampoo WinOptimizer 16‘yı da deneyebilirsiniz.
Diğer bakım programları için Bakım kategorimizi inceleyin.

NOT: Bu program x86 yani 32 bit sistemler içindir, x64 bit sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

AVG PC TuneUp 16 x64 İndir

AVG PC TuneUp 2018 16 Özellikleri: (Aşağıda, AVG PC TuneUp 16 ücretsiz indirme sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • PC’nizi formda tutan kullanışlı bir programdır.
  • PC’nizi yavaşlatan gereksiz dosyaları temizlemenizi sağlar.
  • Hatalar için ayrıntılı bir tarama işlemi gerçekleştirir.
  • Çok iyi organize edilmiş bir arayüzü vardır.

AVG PC TuneUp 16 için Sistem Gereksinimleri: (AVG PC TuneUp 16 ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 2000 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 80 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 300 MHz İşlemci veya daha üstü.