AVG Driver Updater 2

AVG Driver Updater 2 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm2.3.0
Dosya Boyutu5,9 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi7 Şubat 2020
Binance

AVG Driver Updater 2AVG Driver Updater 2, güncelliğini yitirmiş veya kurulu olmayan herhangi bir donanım sürücüsünü taramak için kullanabileceğiniz kullanışlı bir driver güncelleme programıdır. Güncel olmayan sürücüleriniz varsa, bilgisayarınızın donanımlarının arızalanmasıyla sonuçlanabilir. Sistemin çökmesi, güncel olmayan sürücüler yüzünden meydana gelebilir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için AVG Driver Updater 2 gibi bir program ile sürücülerinizi sürekli güncellemeniz gerekir. AVG Driver Updater 2‘i çalıştıracağınız zaman, bir donanım profili oluşturmak için bilgisayarınızın otomatik olarak analiz edildiğini göreceksiniz. Tarama işlemi sırasında taramanın ilerlemesini kolayca izleyebilirsiniz. Bu araç, güncel olmayan sürücüleri algılamak için bulut tabanlı veritabanındaki sürücü sürümleriyle sisteminizdeki sürümlerle karşılaştırarak başlayacaktır. AVG Driver Updater 2 sadece güncel olmayan sürücüleri değil, aynı zamanda gerekli yazılım ve Windows güncellemeleri ile ilgili konularda da size bilgilendirme yapar. Bilgiler, sistemin durumu hakkında genel bir bakış elde etmenizi sağlayacak bir listede görüntülenir. Ayrıca, belirli sürücülerin güvenli kopyalarını oluşturmanıza ve bunları kolayca geri yüklemenize olanak tanıyan yedekleme ve geri yükleme modülüne de sahiptir. Sonuç olarak AVG Driver Updater 2, sisteminizin sürücülerini güncel tutmak için geliştirilmiş harika bir programdır. Diğer bir sürücü güncelleme programı olan TweakBit Driver Updater‘ı da deneyebilirsiniz.
Diğer sürücü güncelleme ve kurma programları için Donanım kategorimizi inceleyin.

AVG Driver Updater 2’nin Özellikleri: (Aşağıda, kurulum sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • Güncel olmayan veya eksik sürücüler için bilgisayarınızı taramanıza imkan sağlayan bir programdır.
  • Sürücülerin son sürümlerini indirip kurmanıza olanak sağlar.
  • Bilgisayarınız otomatik olarak bir donanım profili oluşturur ve analiz eder.
  • Tarama işleminin ilerleyişini program üzerinden takip edebilirsiniz.
  • Yedekleme ve geri yükleme özellikleri sayesinde beklenmedik bir durumda dahi verilerinizi kurtarabilirsiniz.

AVG Driver Updater 2 için Sistem Gereksinimleri: (Bu sürücü güncelleme programını ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 20 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.