Avast Premier Antivirus 2020

Avast Premier Antivirus 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv19.8.2393
Dosya Boyutu368,2 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi19 Mart 2020
Binance

Avast Premier Antivirus 2020 İndirAvast Premier Antivirus 2020, bilgisayarınız için kullanışlı bir antivirüs programıdır. Basit, hızlı bir kurulum sürecine sahiptir ve kısa sürede tamamlanır. Kurulum işlemi tamamlandığında kullanıcı dostu bir arayüzle karşılaşarak virüsleri ve farklı tehditleri tarayabileceksiniz. Dilerseniz diğer bir antivirüs programı olan McAfee Endpoint Security 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Avast Premier Antivirus 2020, bilgisayarınızdan kaldırılması gereken kötü amaçlı yazılım ve diğer tehditleri gözden geçirmenizi sağlayan bir hızlı tarama seçeneğine sahiptir. Ayrıca şifrenizin güçlü mü yoksa zayıf mı olduğunu tespit edecek ve bunları güncellemeniz için sizi uyaracaktır. Avast Premier Antivirus idetity hırsızlığı ve virüslerden korunmanızı sağlayan bir casus yazılım algılama motoruna da sahiptir. Sonuç olarak Avast Premier Antivirus, bilgisayarınız için kullanışlı bir antivirüs programıdır. Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

Avast Premier Antivirus 2020’nin Özellikleri: (Avast Premier Antivirus 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Bilgisayarınız için kullanışlı bir antivirüs programıdır.
  • Basit ve hızlı bir kurulum sürecine sahiptir.
  • Bilgisayarınızdan kaldırılması gereken kötü amaçlı yazılım ve diğer tehditleri gözden geçirmenizi sağlayan bir hızlı tarama seçeneğine sahiptir.
  • Bilgisayarınızdaki acilen güncellenmesi gereken eski programları da gösterir.
  • Parolanızın güçlü veya zayıf olduğunu tespit eder ve bunları güncellemeniz için sizi uyarır.
  • Kimlik hırsızlığı ve virüslerden korunmanızı sağlayan bir casus yazılım algılama motoruna sahiptir.

Avast Premier Antivirus 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Avast Premier Antivirus 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.