Avast Premier 2019

Avast Premier 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv19.2.2364
Dosya Boyutu339,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi19 Nisan 2020
Binance

Avast Premier 2019 İndirAvast Premier 2019, web bilgisayarlarını hacklemeyi engeller ve fidye yazılımını çalışmadan önce durdur. Akıllı bulut tabanlı algılama ile PC’nizi, ev ağınızı ve şifrelerinizi sıfır saniyelik tehditlere karşı korur. Programlarınızı otomatik olarak günceller ve verilerinizi koruma altına alır. Dilerseniz Avast Premier‘in diğer bir sürümü olan Avast Premier 2018‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Avast Premier 2019 ile web kameranızdan casusları, meraklıları ve korsanları gerçekten kaçırmak istiyor musunuz? Webcam Shield özelliği bunu mümkün kılar ve kullanmadan önce kimse izninizi alır, siz söylemedikçe kimsenin kameranızı gözetlemesine izin vermez. Kameranızı tamamen devre dışı bırakabilir ve tekrar etkinleştirebilirsiniz. Kimsenin izlemediğine emin olduğunuza göre mutlu dansınızı yapmaya devam edebilirsiniz! Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

Avast Premier 2019’un özellikleri: (Aşağıda Avast Premier 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

NOT: Sisteminizin desteklemesine bağlı olarak, bazı özelliklerin değişebileceğini veya tamamen kalkabileceğini lütfen unutmayın.

Firewall:

 • Bilgisayarınıza giren ve çıkanları izleyen ve kontrol eden bu temel güvenlik özelliği ile bilgisayar korsanlarını duvarın diğer tarafında tutun.

Anti Spam:

 • İstenmeyen postalardan ve diğer zararlı içeriklerden kurtulun, böylece gerçekten önemli olan e-postalara odaklanabilirsiniz.

Gerçek site:

 • DNS (Alan Adı Sistemi) ayarlarınızı sizi sahte sitelere yönlendiren ve bankacılık bilgileriniz gibi bilgilerinizi çalmak için çalmaya çalışan bilgisayar korsanlarından kendinizi koruyun.

Wi-Fi Müfettişi:

 • Evinizdeki Wi-Fi’deki zayıflıkları ve ağınızda dolaşan yabancıları otomatik olarak tespit edin.

Akıllı Antivirüs:

 • Virüsleri, kötü amaçlı yazılımları, casus yazılımları, fidye yazılımlarını ve kimlik avlarını tespit edip engelleyin. Program, tehditleri sizi etkilemeden önce durdurmak için akıllı analitik kullanıyor.

CyberCapture:

 • Bulutta analiz için şüpheli dosyaları otomatik olarak gönderin ve tehdit oluşturuyorsa tüm Avast kullanıcılarına bir tedavi uygulayın.

Davranış Kalkanı:

 • Bilinmeyen tehditlere ve fidye yazılımlarına karşı sıfır saniye koruma için şüpheli davranış kalıplarını görün ve engelleyin.

Akıllı Tarama:

 • Güvenli olmayan ayarlardan, şifrelerden, şüpheli eklentilere kadar eski yazılımlara kötü amaçlı yazılımların girmesine izin verenleri bulun.

Fidye Yazılım Kalkanı:

 • Fidye yazılımı ve diğer güvenilmeyen programların kişisel fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı değiştirmesini, silmesini veya şifrelemesini engelleyin.
Otomatik Yazılım Güncelleyici:
 • Eski ve modası geçmiş programlar, güvenlik duvarınızdan yavaşça uzaklaşabilir. Yazılımınızı otomatik olarak güncel tutun; saldırılara karşı daha fazla güvende kalacaksınız.

Kum havuzu:

 • Bilgisayarınızda çalışmasına izin vermeden önce, şüpheli dosyaları güvenli bir ortamda sınayın ve oynayın.

Şifreler:

 • Tüm hesaplarınızı tek bir güvenli şifre ile kilitleyin. Geri kalanını sizin için yönetir, böylece hızlı ve güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Veri Parçalayıcı:

 • İşiniz bittikten sonra hassas dosyaları kalıcı olarak siler.

Webcam Kalkanı:

 • Web kamerasını iyi bir şekilde casusluktan kurtarabilirsiniz. Artık programlar sizden web kameranızı kullanmak için izin isteyecek, böylece kimin izlediğini her zaman bilebileceksiniz.

Pasif mod:

 • Başka bir virüsten koruma yazılımı kullanmak istiyorsunuz, ancak yine de Avast özelliklerinden hoşlanıyor musunuz? Programı pasif moda sokun.

Oyun modu:

 • Oyun oturumlarınızdan veya diğer tüm ekran deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmak için bildirimleri otomatik olarak beklemeye alın.

Tarayıcı temizliği:

 • Tarayıcınızı, siz fark etmeden yüklenen araç çubukları, eklentiler ve diğer uzantılardan kurtarın.

Avast Premier 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Avast Premier 2019‘u ücretsiz olarak indirmeden önce, sisteminizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP SP3 / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM):  256 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1.5 GB boş alan gerekir.