Avast Mobile Security APK

Avast Mobile Security APK İndir

İşletim SistemiAndroid
DilTürkçe
Sürüm6.7.1
Dosya Boyutu15,8 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi3 Şubat 2020
Binance

Avast Mobile Security APK İndirBu bilgi çağında her şey dijitalleşiyor ve tüm önemli verilerimizi dijital olarak cihazlarımıza kaydediyoruz. Dünyanın dijitalleştiğini ve günlük işlerimizin çoğunu mobil cihazlarla yapmaya başladık, ancak birçok avantajla birlikte bazı eksikliklerin geldiğini görebiliyoruz. Kötü amaçlı yazılımlar her yerdedir ve çevrimiçi ortamda çok yoğun olarak bulunur, yerel olarak sisteme, virüs ve kötü amaçlı yazılımların saldırılarına karşı sürekli tehdit altında olmaktayız. Korunması için virüsleri engelleyebilecek ve onları merkezden silebilecek bir virüsten koruma aracına ihtiyacınız var. Avast Mobile Security, her zaman güvende olmanızı sağlayacak böyle bir üründür.

Avast Mobile Security ile sisteminizi ve ağınızı koruyabilirsiniz. İnternete bağlıyken, WiFi bağlantınızı izleyeceği ve gizliliğinizi korurken her şeyi şifreleyeceği için SecureLine ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Bu ürün sisteminizi temizleyecek ve sisteminizi hızlandıracak, böylece cihaz performansı büyük ölçüde artıracaktır. Online işleminizi koruyacak SafeZone tarayıcısı da bu sürümde var. SecureDNS, DNS‘inizi ele geçirmelerini engelleyecek bir özelliktir ve bu sürüme dahildir. Sandbox, Avast Mobile Security‘in beyaz listesinde, hiç tereddüt etmeden, bazı uygulamaların çalışmasına izin vereceğiniz bir sistemdir. Mobile Security, tüm virüsleri sessiz bir şekilde temizleyecek, aynı zamanda can sıkıcı araç çubuğunu ve tarayıcının uzantılarını kaldırarak orijinal arama tarayıcınızı geri yükleyebilecek çok kullanışlı bir antivirüs uygulamasıdır. Ayrıca, bu ürünle birlikte sağlanan yeterli miktarda yardımcı modüller vardır, böylece bu uygulamadan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Diğer apk dosyaları için Android Uygulama kategorimize göz atın.

Avast Mobile Security Özellikleri:

  • Tüm virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları temizler.
  • Sisteminizi bağlı olduğunuz güvensiz ağ bağlantılarından koruyabilir.
  • WiFi bağlantılarınızı izlemek için SecureLine özelliğine sahiptir.
  • Cihazınızı temizleyebilir ve hızlandırabilir.
  • DNS‘nizi ele geçirilmekten korumak için SecureDNS modülüne sahiptir.
  • Güvenli çevrimiçi işlem sağlamak için SafeZone tarayıcı da bu sürüme dahildir.
  • SandBox, iffy ve fishy uygulamaları çalıştırmak için bu sürüme dahildir.
  • Rahatsız edici tarayıcı araç çubuklarını ve uzantılarını kaldırabilir.

Avast Mobile Security Sistem Gereksinimleri: (Avast Mobile Security ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, cihazınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Android 4.1 ve daha üzeri.
Bellek (RAM): Tümünü destekler.
Sabit Disk Alanı: 20 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Tümünü destekler.