Avast Internet Security 2018

Avast Internet Security 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm18.1.2326
Dosya Boyutu244,6 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi30 Ocak 2020
Binance

Avast Internet Security 2018 İndirAvast Internet Security 2018, PC’niz için tam bir koruma görevi gören, güvenlik duvarı, anti-spyware, antivirüs, anti-spam vb. içeren ve hepsi de kötü amaçlı yazılımları önlemek için birlikte çalışan çok kullanışlı bir programdır. Avast Internet Security 2018, şirketten Avast Antivirüs Pro 2018 sürümü olarak aynı anitvirus motorunu kullanıyor. PC’niz ve çıkarılabilir cihazlar için gerçek zamanlı korumanın yanı sıra çeşitli farklı tarama modlarını da size sağlar. Avast Internet Security 2018, önyükleme zaman modu olarak bilinen çok özel bir tür tarama moduna sahiptir. Bu, işletim sistemini başlatmadan hemen önce tarar ve virüs bulaşmış dosyaları temizlediğinden emin olur. Ayrıca bilgisayar korsanlarına karşı bir kalkan oluşturan Güvenlik Duvarı modülüne de sahiptir ve kimliğinizi hırsızlığa karşı korur. Profesyonel kullanıcılar için bir uzmanlık moduna sahiptir ve aynı zamanda Antispam modülü üzerinden e-postanıza da koruma sağlar. Antispam modülü ile phising girişimlerini engelleyebilir. Outlook ve POP3 / IMAP sunucuları için güvenilir olmayan göndericileri engelleyebilirsiniz. Avast Internet Security 2018, PC’nizi korumanıza ve anti-spam, güvenlik duvarı, anti-spyware ve antivirüs modülleri içeren çok kullanışlı bir programdır.
Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimize de bakabilirsiniz.

Avast Internet Security 2018 Özellikleri:

  • PC’niz için tam zamanlı koruma sağlayan çok kullanışlı bir programdır.
  • Güvenlik duvarı, anti-spyware, antivirüs ve anti-spam vb. içerir ve hepsi de kötü amaçlı yazılımları önlemek için birlikte çalışır.
  • Aynı anitvirus motorunu şirket Avast Antivirüs Pro 2018 sürümünde de kullanmaktadır.
  • PC’niz ve çıkarılabilir cihazlar için gerçek zamanlı korumanın yanı sıra çeşitli tarama modlarını da size sunar.
  • İşletim sistemini başlatmadan hemen önce bilgisayarınızı tarar ve bu nedenle virüs bulaşmış dosyaları temizlediğinden emin olur.
  • Bilgisayar korsanlarına karşı bir kalkan oluşturan Güvenlik Duvarı modülü var ve kimlik hırsızlığına karşı sizi tam zamanlı koruyor.
  • İleri seviye kullanıcılar için uzman modu var ve aynı zamanda Antispam modülü üzerinden e-postanıza da koruma sağlıyor.

Avast Internet Security 2018 Sistem Gereksinimleri: (Avast Internet Security 2018 ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 256 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1,5 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.