Avast Driver Updater
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)
Avast Driver Updater İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v2.5.6

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Avast Driver Updater İndir

Paul KELLERMAN
07 Mar 2020
Yorum Yok

Avast Driver UpdaterAvast Driver Updater, bilgisayarınızın verimli çalışması için sürücülerinizi taramak, güncellemek ve onarmak için kullanılan etkileyici bir programdır. Bu program, maksimum performansı sağlayan 100.000 sürücüyü otomatik olarak onarabilir ve güncelleyebilir. Dilerseniz diğer bir sürücü güncelleme programı olan IObit Driver Booster Pro Final 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Avast Driver Updater, yazıcılar, tarayıcılar, kulaklıklar, hoparlörler, fotoğraflar ve video ile ilgili sorunları azaltmanın yanı sıra önlemenizi de sağlar. Bozuk veya güncel olmayan sürücüleri algılayan Akıllı Tarama özelliği ile donatılmıştır. Daha iyi oyun, video akışı ve medya düzenleme sağlamak için güncellenmemiş grafik sürücülerini tarayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızın sorunsuz sesli aramalar yapmanızı sağlayan en son ve güncellenmiş ses sürücüleri ile donatılmasını sağlar. Sonuç olarak Avast Driver Updater, bilgisayarınızın verimli bir şekilde çalışması için sürücüleri taramanızı, güncellemenizi ve onarmanızı sağlayan etkileyici bir programdır. Diğer sürücü güncelleme programları için Bakım veya Donanım kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Avast Driver Updater’ın Özellikleri: (Avast Driver Updater‘ı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Bilgisayarınızın verimli çalışması için sürücülerinizi taramak, güncellemek ve onarmak için kullanılan etkileyici bir programdır.
 • 100.000’den fazla sürücüyü otomatik olarak onarabilir, güncelleyebilir ve maksimum performansı sağlayabilir.
 • Yazıcılar, tarayıcılar, kulaklıklar, hoparlörler, fotoğraflar ve video ile ilgili sorunları azaltmanın yanı sıra önlemenizi de sağlar.
 • Donmaları, çökmeleri ve hataları kolayca düzeltir.
 • Bozuk veya güncel olmayan sürücüleri algılayan Akıllı Tarama özelliği ile donatılmıştır.
 • Daha iyi oyun, video akışı ve medya düzenleme sağlamak için güncellenmemiş grafik sürücülerini tarayabilirsiniz.
 • Bilgisayarınızın sorunsuz sesli arama yapmanızı sağlayan en yeni ve güncellenmiş ses sürücüleri ile donatılmasını sağlar.

Avast Driver Updater için Sistem Gereksinimleri: (Avast Driver Updater‘ı ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 10 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?