Avast Cleanup Premium

Avast Cleanup Premium İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv19.1
Dosya Boyutu50,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi16 Nisan 2020
Binance

Avast Cleanup Premium İndirAvast Cleanup Premium, gereksiz tüm verileri silmek ve boş alan kazanmak için kalan dosyalardan kurtulmanızı sağlayan etkileyici bir programdır. Bu program ile bilgisayarınızın kayıt defteri hatalarını düzeltebilir ve bilgisayarınızın hızını artırmak için sistemi optimize edebilirsiniz. Dilerseniz diğer bir bakım programı olan CCleaner Professional‘ı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Avast Cleanup Premium, Avast‘ın üç işlevini de ortaya çıkaran modern görünümlü ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bilgisayarı temizleyen, optimize eden ve yeni taramalar planlayan temizleme ile analiz bittikten sonra temizleme aracı, gereksiz dosyaları, tarayıcı önbelleklerini, eklentileri ve indirme göz atma geçmişini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, eski yazılım, sürücü paketleri ve paylaşılan DLL dosyalarını da gösterir. Bu program aynı zamanda yüklü tarayıcıların topladığı izleme çerezlerini de hedefler. Entegre zamanlamayla Avast Cleanup Premium, bilgisayarı gerçek zamanlı olarak kolayca izleyebilir ve geride kalan dosyalar olup olmadığını tespit edebilir. Sonuçta Avast Cleanup Premium, tüm gereksiz verileri silmek ve boş alan kazanmak için kalan dosyalardan kurtulmanızı sağlayan etkileyici ve kullanışlı bir programdır. Diğer bakım programları için Bakım kategorimizi inceleyin.

Avast Cleanup Premium’un Özellikleri: (Avast Cleanup Premium‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra yaşayacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Gereksiz tüm verileri silmek ve boş yer kazanmak için kalan dosyalardan kurtulmak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır.
  • Bilgisayarınızın kayıt defteri hatalarını düzeltebilir ve hızını artırmak için sistemi optimize edebilirsiniz.
  • Avast’ın üç işlevini de ortaya çıkaran modern görünümlü ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • Bilgisayarı temizleyen, optimize eden ve yeni taramalar planlayan temizleme gibi özelliklere sahiptir.
  • Eski yazılımı, sürücü paketlerini ve paylaşılan DLL dosyalarını gösterir.
  • Yüklenen tarayıcıların topladığı izleme çerezlerini hedefler.

Avast Cleanup Premium için Sistem Gereksinimleri: (Avast Cleanup Premium‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.