Avast Antivirüs Pro 2019

Avast Antivirüs Pro 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2019 x86 x64
Dosya Boyutu332,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi20 Mart 2020
Binance

Avast Antivirüs Pro 2019 İndirAvast Antivirüs Pro 2019, kullanıcı dostu bir pakette sunulan çok güçlü bir anti-malware yazılımıdır. Bilgisayar güvenliğine adanmış diğer çeşitli modüllerle birlikte sezgisel, gelişmiş ve özelleştirilebilir tarama yöntemlerine sahiptir. Kurulum işleminde kalkanlar, güvenlik araçları ve tercih edilen dilleri sorunsuz ve yapılandırılabilirsiniz. Dilerseniz Avast’ın diğer bir güvenlik programı olan Avast Antivirüs Pro 2018’i sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Avast Antivirüs Pro 2019, av durumuna, tarama yöntemlerine, taşınabilir aygıtlara ve araçlara hızlı erişim sağlayabilen, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Bu program ile kötü amaçlı yazılımın gizlendiği bilinen alanlarda hızlı bir tarama yapabilirsiniz. Avast oldukça iyi bir varsayılan konfigürasyona sahip olduğundan ayarları değiştirmeniz gerekmez. İleri düzey kullanıcılar, rootkitleri, dosya türlerini, PUP ve şüpheli dosyaları, tarama önceliğini, raporları ve tarama zamanlaması ile ilgili seçenekleri planlama olanağına sahiptir. Sonuçta Avast Antivirüs Pro 2019, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumak için kullanılabilecek çok kullanışlı bir programdır. Diğer güvenlik programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

Avast Antivirüs Pro 2019’un Özellikleri: (Aşağıda Avast Antivirüs Pro 2019’u ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikleri mevcuttur.)

  • Kullanıcı dostu bir pakette sunulan çok güçlü bir anti-malware yazılımı.
  • Bilgisayar güvenliğine adanmış diğer çeşitli modüllerle birlikte sezgisel, gelişmiş ve özelleştirilebilir tarama yöntemlerine sahiptir.
  • Kurulum işlemi, kalkanlar, güvenlik araçları ve tercih edilen diller söz konusu olduğunda sorunsuz ve yapılandırılabilir.
  • AV durumuna, tarama yöntemlerine, taşınabilir cihazlara ve araçlara hızlı erişim sağlayacak kullanımı kolay bir arayüze sahip olmanın yanı sıra hoştur.
  • Kötü amaçlı yazılımların etkileme olasılığı en fazla olduğu alanlarda hızlı bir tarama yapabilir.
  • İleri düzey kullanıcılar, rootkitleri, dosya türlerini, PUP ve şüpheli dosyaları, tarama önceliğini, raporları ve tarama zamanlaması ile ilgili seçenekleri planlama olanağına sahiptir.

Avast Antivirus Pro 2019 İçin Sistem Gereksinimleri: (Avast Antivirus Pro 2019’u ücretsiz indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.