Avast Antivirüs Pro 2018

Avast Antivirüs Pro 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümPro 2018
Dosya Boyutu250 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi17 Ocak 2020
Binance

Avast Antivirüs Pro 2018 İndirAvast Antivirus Pro 2018, güçlü bir anti-malware çözümü olarak kabul edilen çok kullanışlı bir yazılımdır. Bilgisayarın güvenliğini sağlamak için çeşitli farklı tarama modlarına ve bazı ekstra araçlara sahiptir. Bu program, bilgisayarınızın güvenliğine adanmış çeşitli diğer modüller ile birlikte sezgisel, gelişmiş ve özelleştirilebilir bir tarama işlemlerine sahiptir. Avast Antivirus Pro 2018, reklam destekli bir uygulamadır ve e-postalar, dosyalar ve web için kalkanlar söz konusu olduğunda tamamen yapılandırılabilir. Avast, tarayıcı korumasının yanı sıra Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome için temizleme özelliği içerir. Avast, Avast’ın uzaktan kumanda için takılı olduğu tehlike durumlarına, araçlara, taşınabilir aygıtlara ve tarama yöntemlerine hızlı erişim sağlayan kullanımı kolay ve iyi organize edilmiş bir kullanıcı arabirimine sahiptir. Kötü amaçlı yazılımların gizlendiği bilinen alanlarda hızlı tarama yapabilirsiniz. Avast, oldukça iyi konfigürasyonlarla gelir, bu yüzden herhangi bir ayarı değiştirmeye gerek yoktur. Profesyoneller, rootkits, excat scan alanları, PUP ve bazı şüpheli dosyalar gibi çeşitli seçeneklerle çalışabilirler. Tüm Avast Antivirus Pro 2018, en güçlü anti-malware çözümü olarak kabul edilen çok kullanışlı bir uygulamadır. İndirdiğiniz programı normal olarak kurun ekstra lisans anahtarı isterse aşağıda verdiğim lisans anahtarını kullanabilirsiniz.
Diğer antivirüs programları için tıklayın.

NOT: Program sisteminize göre otomatik kurulur, 32 bit ise 32bit, 64 bit ise 64 bit kurulur.

Avast Antivirus Pro 2018 Özellikleri:

  • Güçlü bir anti-malware çözümü olarak kabul edilen çok kullanışlı bir uygulamadır.
  • Bilgisayarın güvenliğini sağlamak için çeşitli farklı tarama modları ve bazı ekstra araçlar vardır.
  • Bilgisayarınızın güvenliğine adanmış çeşitli diğer modüller ile birlikte sezgisel, gelişmiş ve özelleştirilebilir bir tarama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Reklam destekli bir uygulama ve e-postalar, dosyalar ve web için kalkanlar söz konusu olduğunda tamamen yapılandırılabilir.
  • Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome için tarayıcı korumasının yanı sıra temizleme içerir.
  • Tehdit durumuna, araçlara, taşınabilir aygıtlara ve tarama yöntemlerine hızlı erişim sağlayacak çok kolay kullanımlı ve iyi organize edilmiş bir kullanıcı arabirimine sahiptir.

Lisans Anahtarı:
AGHSPE-982YJJ-5YU56N

Desteklediği İşletim Sistemleri: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10