Autodesk VRED Professional 2019.1 x64

Autodesk VRED Professional 2019.1 x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2019.1
Dosya Boyutu1,94 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi9 Şubat 2020
Binance

Autodesk VRED Professional 2019.1 x64 İndirAutodesk VRED Professional 2019, tasarım ve yüksek mühendislik için en çok kullanılan ve en popüler yazılımlardan biridir. 3 boyutlu modelleme ve ürünlerin detaylı tasarımını görselleştirmek için kullanılır. Araç üreticilerinin yanı sıra motosikletler ve helikopterler için de en çok tercih edilen programlardan birisidir. Bu yazılımı kullanarak sanal modelleri güçlü yazılımlar ve farklı prototipler ile kolayca tasarlayabilirsiniz. Autodesk VRED Professional 2019, modelleri 3Ds Max, MAYA vb. yazılımlarla yapılan modellerle kolayca bir araya getirebilir. Bu sayede farklı modelleri örneklerinizle birleştirmek oldukça kolaydır. Mühendisler ve tasarımcılar tarafından 3D prototipleme ve ürünlerinin görselleştirilmesi için kullanılıyor. Gerçekten profesyonel ve kullanımı kolay bir ortama sahip olacaksınız. Prototipleme ve tasarım için kullanılacak birçok farklı araç vardır. Çıkışı en kısa sürede sağlayan hassas bir tasarıma sahiptir. Sonuç olarak Autodesk VRED Professional, Taşıtlar ve Motosikletler için en iyi tasarım ve modelleme yazılımıdır.
Diğer modelleme yazılımları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

NOT: Autodesk VRED Professional 2019’un sadece x64 bit sürümü vardır, x86 yani 32 bit versiyonu yoktur. Eğer x86 bit bir cihazda çalıştırmak isterseniz alternatif programlar için Grafik Tasarım kategorimize bakın.

Autodesk VRED Professional 2019’un Özellikleri: (Aşağıda, Autodesk VRED Professional 2019 ‘u ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikleri sizler için listeledik.)

  • Tasarım ve yüksek mühendislik için en çok kullanılan ve ünlü yazılımlardan birisidir.
  • 3 boyutlu modelleme ve ürünlerin detaylı tasarımını görselleştirmek için kullanılır.
  • Araç üreticileri yanı sıra motosikletler ve helikopter tasarlamak için birebirdir.
  • Sanal modeller, güçlü yazılımlar ve farklı prototipler ile kolayca tasarlanabilir.
  • 3DS Max ve MAYA‘nın örneklerini ve modellerini kolayca bazı güçlü animasyonlarla birleştirebilirsiniz.

Autodesk VRED Professional 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk VRED Professional ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.