Autodesk Structural Bridge Design 2019

Autodesk Structural Bridge Design 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2019.1
Dosya Boyutu407 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi24 Nisan 2020
Binance

Autodesk Structural Bridge Design 2019 İndirAutodesk Structural Bridge Design 2019, küçük ve orta açıklıklı köprülerin kod kontrolünün yanı sıra entegre yükleme analizi yapmanıza olanak tanıyan etkileyici bir entegre köprü analizi programıdır. Grafiksel bir ortamda köprü bölümleri için hesaplamaları üretmek için malzeme ve geometri tanımlamanızı sağlar. Ayrıca Autodesk’in diğer bir mühendislik / mimarlık programı olan Autodesk AutoCAD Electrical 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk Structural Bridge Design 2019, bileşenleri çok etkileşimli bir grafiksel hesaplama ortamında tanımlamanın yanı sıra tasarım yapmanızı da sağlar. İlgili tasarım kodlarını içerecek hesaplama raporlarını otomatik olarak da oluşturabilirsiniz. Ayrıca burulma ve makaslama vb. Bölüm özelliklerini de hesaplayabilirsiniz. Autodesk Structural Bridge Design birden fazla farklı analiz yöntemine sahiptir ve proje aşaması için uygun analiz modunu seçebilirsiniz: çizgi kirişi, trafik yükü optimizasyonu ile ızgara. Diğer mühendislik / mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk Structural Bridge Design 2019‘un Özellikleri: (Autodesk Structural Bridge Design 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Küçük ve orta açıklıklı köprülerin kod kontrolünün yanı sıra entegre yükleme analizi yapmanıza izin veren etkileyici bir entegre köprü analizi programıdır.
  • Grafiksel bir ortamda köprü bölümleri için hesaplamaları üretmek için malzeme ve geometri tanımlamanızı sağlar.
  • Çok etkileşimli bir grafiksel hesaplama ortamında bileşenleri tanımlamanın yanı sıra tasarım yapmanızı da sağlar.
  • İlgili tasarım kodlarını içerecek hesaplama raporlarını otomatik olarak da oluşturabilir.
  • Ayrıca burulma, kayma vb. Bölüm özelliklerini hesaplayabilir.
  • Proje aşaması için uygun analiz modunu seçebilir: ışın, trafik yükü optimizasyonu ile ızgara.

Autodesk Structural Bridge Design 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk Structural Bridge Design 2019‘u ücretsiz olarak indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.