Autodesk SketchBook Pro 2021

Autodesk SketchBook Pro 2021 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv8.8.0
Dosya Boyutu630,9 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi8 Temmuz 2020
Binance

Autodesk SketchBook Pro 2021 İndirAutodesk SketchBook Pro 2021, çizim için tasarlanmış bir raster grafik tasarım programıdır. Mimarlar, endüstriyel tasarımcılar, illüstratörler ve dijital sanatçılar bu etkileyici programla resimlerini bir üst seviyeye taşıyorlar. Kişiselleştirilmiş fırçalar oluşturabilir ve tüm özel fırçaların basınç hassasiyetini, dokusunu ve boyutunu özelleştirebilirsiniz. Program ayrıca birden fazla renk seçeneğiyle resimlerinizi aydınlatmak için geniş bir renk paletine de sahiptir. Bu çalışmalarınızı JPG, PNG, BMP, TIFF ve PSD olarak dışa aktarabilirsiniz. Diğer grafik tasarım programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Autodesk SketchBook Pro 2021 oldukça popüler bir raster grafik tasarım programı ve profesyonellerin çoğu tarafından kullanılıyor. SketchBook Pro 2021’in bu sürümü mobil versiyona bağlı olarak, elips aracıyla yapılamayan eğriler ve parabolik yapılar çizmek için kullanılan kavisli cetvel aracını içerir. Bu cetvel ile eğriler çizmek için bir doğrunun ucunu hafifçe sürükleyin veya yeniden konumlandırmak için ortasından sürükleyin. Diğer cetvellerimiz gibi doğrudan cetvelin üzerinde çizim yapmanıza da gerek yoktur. Dilerseniz Autodesk SketchBook Pro 2021’in eski sürümü olan Autodesk SketchBook Pro 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk SketchBook Pro 2021’in Özellikleri: (Autodesk Sketch BookPro 2021‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Belirli bir nesneyi düzenlemek için birçok eşsiz ve etkileyici seçim aracınca sahiptir.
  • Temel şekilleri daire, üçgen ve dikdörtgenlere dönüştürebilirsiniz.
  • Copic Marker fırçalarını kullanmanızı sağlayan özel bir dijital Copic Renk Kütüphanesine sahiptir.
  • Dijital sanatçıların 4 katmana kadar basit animasyonlar oluşturmalarını sağlar.
  • Çalışmaları JPG, PNG, BMP, TIFF ve PS olarak dışa aktarabilirsiniz.

Autodesk SketchBook Pro 2021 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk SketchBook Pro 2021‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.