Autodesk SketchBook Pro 2020

Autodesk SketchBook Pro 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2020 x64
Dosya Boyutu568,6 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi14 Nisan 2020
Binance

Autodesk SketchBook Pro 2020 İndirAutodesk SketchBook Pro 2020, hızlı kavramsal çizimlerden, tamamlanmış resimlere kadar eskiz, yaratıcı bir sürece sahip olmanızı sağlayan etkileyici bir programdır. Harika bir fikrin ne zaman ortaya çıkacağını asla bilemezsiniz, bu yüzden Autodesk SketchBook Pro 2020 hızlı ve güçlü yaratıcı eskiz araçlarına erişmenizi sağlayan paha biçilemez bir programdır. Kalem, işaretleyici veya boya fırçası almaya hazır olana kadar, kullanıcı arayüzünüz gizli kalacak ve bu yüzden menülerde kendinizi kaybetmekten kurtarıp yaratıcılığınızı göstereceksiniz. Dilerseniz diğer bir grafik tasarım programı olan Adobe Illustrator CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk SketchBook Pro 2020 ile yakınlaştırılmış geleneksel çizim hissini koruyup 100 mpx’lik tuvali idare edebilecek bir çizim motoruyla büyütün. Autodesk SketchBook Pro 2020, yeni komutlar öğrenmeden sizi yaratıcı bölgede tutmak için yeni tasarlanmış bir arayüze sahiptir. Cetvelinizi parmaklarınızla hareket ettirin ve kalemle bir çizgi çizin. Diğer grafik tasarım programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Autodesk SketchBook Pro 2020’nin Özellikleri: (Aşağıda Autodesk SketchBook Pro‘yu ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri bulunmaktadır.)

NOT: Sisteminizin desteklemesine bağlı olarak, bazı özelliklerin değişebileceğini veya tamamen kalkabileceğini lütfen unutmayın.

Doğal dokunuşlu profesyonel fırçalar:

  • SketchBook, aradığınız hassas darbeyi yakalamak için sanatçılar ve tasarımcılar tarafından yapılan 140’ın üzerinde fırçaya sahiptir. Tasarım kalem setini, sulu boya fırçalarını, pastelleri ve kağıt üzerinde yaptıklarını gösteren kalemleri deneyin.

Yeni Dokulu Fırçalar:

  • Yeni fırça dokusu özellikleriyle daha zengin fırçalar oluşturun.

Yeni SketchBook Ekstraları:

  • SketchBook’un içinden, haftalık olarak endüstri profesyonelleri tarafından oluşturulan çeşitli fırçalara doğrudan erişin.

Sınırsız ve büyük tuval boyutuna sahip katmanlar:

  • SketchBook 100 megapiksellik bir tuval boyutuna sahiptir ve katman sayısını sınırlamaz. Büyük ve inanılmaz detaylı çizimleri yaratma özgürlüğü sizindir.

Çarpıcı kullanıcı arayüzü:

  • Bu yeni hibrit arayüz, masaüstünün en iyilerini mobil cihazlarınkiyle birleştiriyor. Her şeyi tekrar öğrenmenize gerek yok – sadece çizmeye başlayın.

Simetri Araçları:

  • Resminizin bir tarafını çizin – SketchBook geri kalanında aynalıyor. Yatay ve dikey simetri arasında seçim yapın.

Araçları Doldurma:

  • Birlikte harmanlayan birden fazla renk bandına sahip bir dolgu oluşturun. Doğrusal veya radyal degrade dolgular arasından seçim yapın.

Kılavuz Aletleri:

  • Düz çizgiler ve elipsler oluşturmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Size kılavuzluk etmek için Cetvel ve Elips araçlarını kullanın.

İnme Sabitleyici:

  • Bir sanatçının çizgi kalitesinden hiç ilham almadıysanız, Stroke Stabilizer‘ı deneyerek etrafında ilk kez güzel akan vuruşlar elde edin.

Autodesk SketchBook Pro 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk SketchBook Pro’yu ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB Bellek
İşlemci: 2,5 – 2,9 GHz Intel veya AMD İşlemci
Ekran: OpenGL 2.0 destekli 256 MB grafik kartı