Autodesk Revit 2020

Autodesk Revit 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2020 x64
Dosya Boyutu12,22 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi24 Nisan 2020
Binance

Autodesk Revit 2020 İndirAutodesk Revit 2020, binanın 2D ve 3D yapı modellerini tasarlamanızı sağlayacak etkileyici bir programdır. Modelleme sırasında havalandırma, devre kartları ve sıhhi tesisat vb. Şeyleri dikkate alabileceksiniz. Bir yapı inşa ederken en iyi sonuçları elde etmek için tasarımın yanı sıra planlamanız gerekiyorsa, bunun için Autodesk Revit gibi güçlü ve kapsamlı bir programa ihtiyacınız var. Dilerseniz Autodesk‘in diğer bir mühendislik / mimarlık programı olan Autodesk Structural Bridge Design 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk Revit 2020, tasarım amacını daha yakından temsil eden ayrıntılı belgeler oluşturmanızı sağlayacak bazı yeni ve güçlü özelliklere sahiptir. Şimdi elektrik dağıtım sistemleri oluştururken lus aracılığıyla feed’i kullanmanızı sağlar. Bu yetenek ilgili dokümantasyon görevlerini kolaylaştıracak ve ayrıca sistemin daha iyi bir dijital modelini yaratmanıza yardımcı olacaktır. Autodesk Revit 2020 artık PDF altlık desteğine sahip olduğundan, artık 2D verilere dayalı yeni öğeleri modellemek için herhangi bir kaynaktan Revit‘e bir PDF ekleyebilir ve  yapıştırabilip, eliptik duvarların geometrisini oluşturabilirsiniz. İçe aktarılan geometriden parçalar oluşturabilir, revit açma ve kesme takımlarını kullanarak kesim yapabilir, parçalar üzerinde ayarlamalar yapabilirsiniz. Sonuçta Autodesk Revit, binanın 2D ve 3D yapı modellerini tasarlamanızı sağlayacak etkileyici bir programdır. Diğer mühendislik / mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk Revit 2020’nin Özellikleri: (Autodesk Revit 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Binanın 2B ve 3B yapısal modellerini tasarlamanızı sağlayacak etkileyici bir programdır.
  • Tasarım amacını daha yakından temsil eden ayrıntılı belgeler oluşturmanıza olanak sağlayacak bazı yeni ve güçlü özelliklere sahiptir.
  • Elektrik dağıtım sistemleri oluştururken besleme işlemini lustan kullanmanızı sağlar.
  • Artık elektrik dağıtım sistemleri oluştururken lus aracılığıyla feed’i kullanmanıza izin veriyor.
  • Artık PDF altlık desteği aldıklarından, 2D verilerini temel alan yeni öğeleri modellemek için herhangi bir kaynaktan Revit’e bir PDF ekleyebilir ve yapıştırabilirsiniz.
  • Eliptik duvar geometrisi oluşturabilirsiniz.
  • İçe aktarılan geometriden parçalar oluşturabilir, revit açma ve kesme takımlarını kullanarak kesim yapabilir, ayrıca parçalar üzerinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

Autodesk Revit 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk Revit 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 15 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.