Autodesk ReCap Pro 2020

Autodesk ReCap Pro 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2020 x64
Dosya Boyutu1,34 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi6 Mayıs 2020
Binance

Autodesk ReCap Pro 2020 İndirAutodesk ReCap Pro 2020, gerçeği 3B modele dönüştürmek için kullanışlı bir gerçeklik yakalama programıdır. Tasarım amacını projenizdeki gerçek ilerleme ile karşılaştırmak için 3D geometriyi ReCap‘e aktarabilirsiniz. Dilerseniz Autodesk‘in diğer bir mühendislik / mimarlık programı olan Autodesk Navisworks Manage 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk ReCap Pro 2020 ile insansız hava aracı fotoğrafını ve 3D lazer tarama verilerini birleştiren genişletilmiş kayıt bağlamında tasarlayabilirsiniz. Bu program, Görünüm Durumlarını sunumlarda kullanmak için faydalı animasyonlara dönüştürme işlemi için de geliştirmiştir. Diğer Autodesk tasarım ürünlerinde kullanılmak üzere taramadan ağa tarama hizmeti ile nokta bulutunuzu ağlara dönüştürebilirsiniz. Otomatik kayıt, zaman içinde 3B lazer tarama verilerinizden tam bir ölçeklenebilir 3B model oluşturur. Ayrıca notlarınızı, resimlerin yanı sıra 3B modelinize köprüler ekleyebilir ve ardından ortak çalışanlarınızla paylaşabilirsiniz. Sonuçta Autodesk ReCap Pro 2020, gerçeği 3B modele veya 2B çizime daha fazla tasarım için hazırlamaya dönüştüren kullanışlı bir gerçeklik yakalama programıdır. Diğer mühendislik / mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk ReCap Pro 2020’nin Özellikleri: (Autodesk ReCap Pro 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Gerçekliği 3B modele dönüştürmek için kullanışlı gerçeklik yakalama ve daha fazla tasarım için hazır 2B çizim programıdır.
  • Tasarım amacınızı projenizdeki gerçek ilerleme ile karşılaştırmak için 3D geometriyi ReCap’e aktarabilir.
  • İnsansız hava aracı fotoğrafını ve 3D lazer tarama verilerini birleştiren genişletilmiş kayıt bağlamında tasarlayabilirsiniz.
  • Diğer Autodesk tasarım ürünlerinde kullanılmak üzere to0mesh tarama servisi ile nokta bulutunuzu ağa dönüştürebilirsiniz.
  • 3D modelinize notlar, resimler ve köprüler ekleyebilir ve ardından ortak çalışanlarınızla paylaşabilirsiniz.

Autodesk ReCap Pro 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk ReCap Pro 2020‘yi ücretsiz indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 SP1 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 10 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 2.5-2.9 GHz işlemci veya daha üstü.
Ekran Çözünürlüğü: 1920 x 1080 with True Color
Ekran Kartı: Temel: 1 GB GPU (Önerilen: 4 GB GPU.)