Autodesk Nastran 2019

Autodesk Nastran 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2019 x64
Dosya Boyutu1,30 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi8 Mayıs 2020
Binance

Autodesk Nastran 2019 İndirAutodesk Nastran 2019, FEA modellerini kontrol etmek ve analiz etmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Autodesk Nastran’ın 2019 sürümünde, büyük ölçüde işlevselliği artıran birçok özellik bulunuyor. Topoloji Optimizasyon Çıktılarına sahiptir ve her tasarım iterasyonunda veya son tasarımda topoloji optimizasyon simülasyonları için geometri dosyalarının çıktılarını alabilirsiniz. Ayrıca, Nastran sürecinin öncülüğünü OROCESSORIORITY kullanarak kontrol edebilirsiniz. Bu program, PCGLSS çözücüsü belirlendiğinde performansın DECOMMETHOD için geliştirilmiş olduğunu belirtmekte fayda var. Yüzey temaslarını içeren doğrusal olmayan problemler için, hem temas çıkıntısı hem de penetrasyon, kullanıcı tarafından belirlenen sıfır noktası konumuna ayarlanabilir. Sonuç olarak, Autodesk Nastran 2019‘un etkileyici 3D tasarımlar oluşturmak için kullanılabilecek çok kullanışlı bir program olduğunu söyleyebiliriz. Diğer bir 3D tasarım programı olan SketchUp Pro 2018‘i sitemizden tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Diğer mühendislik / mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk Nastran 2019 Özellikleri: (Aşağıda Autodesk Nastran 2019 ücretsiz indirme işlemi sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • FEA modellerini kontrol etmek ve analiz etmek için kullanılabilecek etkileyici bir program.
  • Topoloji Optimizasyonu Çıktılarını ve her tasarım iterasyonunda veya son tasarımda topoloji optimizasyonu simülasyonları için geometri dosyalarının çıktılarını alabilirsiniz.
  • OROCESSORIORITY kullanarak Nastran sürecinin önceliğini kontrol edebilirsiniz.
  • PCGLSS çözücüsü belirtildiğinde, performansın DECOMMETHOD‘a yükseltilmesi sağlandı.
  • Bilgisayar ortamında 3D tasarım yapmanızı sağlar ve iş yükünüzü kısayollarla çok büyük oranda hafifletir.
  • Türkçe dil desteği mevcut olduğu için yabancılık çekmeden kısa sürede programa alışır ve tasarımlar yapmaya başlarsınız.

Autodesk Nastran 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk Nastran 2019’u ücretsiz olarak indirmeye başlamdan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 3 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.