Autodesk Inventor Nastran 2020

Autodesk Inventor Nastran 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2020 x64
Dosya Boyutu1019,7 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi15 Nisan 2020
Binance

Autodesk Inventor Nastran 2020 İndirAutodesk Inventor Nastran 2020, CAD sisteminize yerleştirilmiş genel amaçlı bir sonlu eleman analizidir (FEA) ve doğrusal olmayan dinamik, ısı gibi çoklu analiz türleri arasında geniş bir simülasyon yelpazesi yapabilmenizi sağlayan etkileyici bir programdır. Dilerseniz Autodesk‘in diğer bir eğitim programı olan  Autodesk Nastran 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu tek ürün bir ağ lisansı olarak mevcuttur ve tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlayan ve birden fazla tek platformlu simülasyon teknolojisine duyulan ihtiyacı ortadan kaldıran Autodesk Inventor ve SolidWorks gibi birden fazla CAD platformuna hizmet eder. Autodesk Inventor Nastran 2020, mühendisler ve analistler mükemmel ürünler yapabilmeleri için katma değerli CAD tabanlı bir iş akışında üst düzey simülasyon teknolojisi sunar. Diğer mühendislik / mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk Inventor Nastran 2020’nin özellikleri: (Autodesk Inventor Nastran‘ı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

Mesh convergence:

 • Sonuç türünü ve yakınsamaya ulaşması için maksimum ayrıntılandırma sayısını belirlemek üzere varlıklar için yakınsama ölçütlerini ayarlayın.

Hidrostatik yükleme:

 • Bu yeni yük tipi, sıvının derinliğine göre belirli bir yönde değişen hidrostatik akışkan basıncını analiz etmenizi sağlar. Basınç, eleman yüzeyinde her zaman normaldir.
 • Daha fazla bilgi için bkz. Hidrostatik Yük ve hidrostatik yük göstermek üzere revize edilen Düz Duvarlı Tank Alıştırması.

Kasa projesi yönetimi:

 • Autodesk Inventor Nastran, proje sonuçlarını saklamak ve yönetmek için uygun bir yöntem olarak Vault’u kullanabilir. Inventor ve Vault bir bilgisayara veya ağa yüklendiğinde, Vault sekmesi Inventor’da belirir.
 • Projenin parçaları bir Vault proje klasöründe saklanmalı ve analiz için Inventor’da açılmalıdır.
 • Mucit, Nastran analizi sonuçlarında yukarıda gösterildiği gibi Mucit Model Ağacı üzerindeki her bölüm için bir ‘3. Parti’ klasörü içinde bir PKG dosyasında saklayabilir.
 • Parça veya montajı Inventor Nastran’da açan herkes, analiz sonuçlarını Analiz ağacındaki Sonuçlar tuşundan yükleyebilir.

Genişletilmiş Sınırlamalar seçimi:

 • Mucit, Nastran şeridinin Kısıtlamalar bölümünde, Pin ve Sürtünmesiz kısıtlama türlerine doğrudan erişim sağlayabilir.

Birimler sistem standardizasyonu:

 • Mucit, Nastran artık şerit çubuğunda, Analiz Ağacı ve Model Ağacı için tek bir tutarlı birim sistemi kullanıyor. Önceki sürümlerde, şerit çubuk ve Model Ağacı, model ile tanımlanan birimleri kullanıyordu.

Kabuk elemanı seçeneklerinde düzeltme:

 • Kabuk elemanlarının girişi düzeltildi. Bir Alt Elyaf Mesafesi girmek yerine, kullanıcılar artık bir MidPlane Ofset Mesafesine giriyorlar. Bunun, Alt Elyaf Mesafesinin girildiği mevcut modeller için iki sonucu vardır:
 • Önceki analiz, Nastran dosyasını oluştururken Alt Fiber Mesafesini doğru kullanmamıştır. Bu nedenle, sonuçlar amaçlanandan farklı bir düzenleme içindir.
 • Mevcut yazılımla mevcut bir modeli çalıştırmadan önce, MidPlane Ofset Distance için girişin düzeltilmesi gerekir.
 • Artık yeni bir analiz ve yeni bir küçük harf oluşturmak veya silmek için komutlar mevcuttur.

Gelişmiş çerçeve üreteci kullanımı:

 • Inventor Frame Generator modelinin kaydedilmesi şimdi Inventor Nastran ortamında çok daha az zaman alıyor.
 • Katıların düzgün bir şekilde gizlenmemesiyle ilgili bir sorun da çözüldü ve yeni sürüm çizim öğelerinin yanlış seçilmesi engellendi.

Autodesk Inventor Nastran 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk Inventor Nastran‘ı ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 10.
Sabit Disk Alanı: 10 GB minimum boş HDD.
Bellek (RAM): 2 GB minimum RAM.
İşlemci: Intel Çok Çekirdekli İşlemci veya üstü.