Autodesk Inventor LT 2020

Autodesk Inventor LT 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2020 x64
Dosya Boyutu1,93 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi13 Mayıs 2020
Binance

Autodesk Inventor LT 2020 İndirAutodesk Inventor LT 2020, 2D verimliliğinizi artırmak için kullanabileceğiniz etkileyici bir program olup 3D‘nin avantajlarını AutoCAD LT ve Autodesk Inventor LT ile kendi hızınızda deneyimlemenizi sağlar. Autodesk Inventor’ın 2020 versiyonu, gelişmiş bir kullanıcı arayüzü ve iş araçları içeren birçok yeni özelliğe sahiptir. Dilerseniz Autodesk‘in diğer bir mühendislik / mimarlık programı olan Autodesk AutoCAD 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk Inventor LT 2020, işlevselliği artıran ve üretkenliği artıran yepyeni bir Light Theme arayüzü ile geliyor. Işık Teması, aydınlatma stilleri için genel görsel yenilemeyi içerir. Inventor’ın bu versiyonunda montaj, parça, çizim ve AnyCAD iş araçlarında gelişmiş performansla karşılaşacaksınız. Süpürme, 3B takım gövdesini süpürerek süpürülmüş geometriyi çıkarmak ve eklemek için Katı Süpürme işlevi eklenerek geliştirilmiştir. Düz yüzeyi herhangi bir sürekli yüz setinden elde etmenizi sağlamak için bu sürüme dahil edilmiş yeni bir Unwrap komutu vardır. Hepsi bir arada Autodesk Inventor LT 2020, 2D üretkenliğinizi artırmak için kullanabileceğiniz etkileyici bir programdır. Diğer mühendislik / mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk Inventor LT 2020’nin Özellikleri: (Autodesk Inventor LT 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • 2D üretkenliğinizi artırmak için kullanabileceğiniz etkileyici bir programdır.
  • 3D‘nin avantajlarını AutoCAD LT ve Autodesk Inventor LT ile kendi hızınızda deneyimlemenizi sağlar.
  • İşlevselliği geliştiren ve üretkenliği artıran yepyeni bir Light Theme arayüzü ile geliyor.
  • Montaj, parça, çizim ve AnyCAD iş araçları ile daha iyi performans elde edin.
  • Çekirdek tasarım komutlarına ve iş araçlarına yepyeni işlevsellik sunmaya devam ediyor.
  • Süpürme, 3B takım gövdesini süpürerek süpürülmüş geometriyi çıkarmak ve eklemek için Katı Süpürme işlevi eklenerek geliştirilmiştir.
  • Düz yüzeyi herhangi bir sürekli yüz setinden elde etmenizi sağlamak için bu sürüme dahil edilmiş yeni bir Unwrap komutu vardır.

Autodesk Inventor LT 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk Inventor LT 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 6 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 2,5 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.