Autodesk FeatureCAM 2020

Autodesk FeatureCAM 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2020 x64
Dosya Boyutu2,02 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi23 Mayıs 2020
Binance

Autodesk FeatureCAM 2020 İndirAutodesk FeatureCAM 2020, tasarımdan NC koduna kadar tüm işlemleri otomatikleştiren kullanışlı bir programdır. Bu program sayesinde parçaları otomatik CAM kullanarak daha hızlı hale getirebilirsiniz. FeatureCAM’in 2020 sürümü, özellik tanıma uygulamak için çeşitli yeni özelliklere sahiptir. Dilerseniz Autodesk‘in diğer bir mühendislik/mimarlık programı olan Autodesk 3ds Max 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk FeatureCAM 2020‘nin yeni özellikleri, daha hızlı programlama için deliklerin, çıkıntıların, yanların ve ceplerin otomatik tanınmasını sağlar. Merkez delme geometrisini değiştirebilirsiniz; ayrıca, ayarları ve geliştirilmiş bir iplik kütüphanesini oluşturmanın yanı sıra yaratmanın daha hızlı bir yolunu kullanabilirsiniz. Artık 2D ve 3D tasarım verilerinizi güvenle saklayabilir, önizleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Bu program, stepover, stepdown gibi  araçları ve daha fazlasını kullanmanıza izin verecektir. Takım yollarını kesmek için, aletleri eğerek modelinizin seçili bölgelerinden kaçınmak için çarpışmadan kaçınma özelliğini kullanabilirsiniz. Autodesk FeatureCAM 2020, geniş bir konfigürasyon yelpazesine sahip 3, 4 ve 5 eksenli CNC değirmenlerini destekler. Sonuçta FeatureCAM 2020, tasarımdan NC koduna kadar iş akışını otomatikleştirmek için çok kullanışlı bir programdır. Diğer mühendislik/mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk FeatureCAM 2020’nin Özellikleri: (Autodesk FeatureCAM 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Tasarıdan NC koduna kadar tüm işlemleri otomatikleştiren kullanışlı bir programdır.
  • Otomatik CAM ile parçaları daha hızlı yapabilirsiniz.
  • Özellik tanıma uygulamak için çeşitli yeni özelliklere sahiptir.
  • Daha hızlı programlama için deliklerin, patronların, yanların ve ceplerin otomatik olarak tanınmasını sağlayın.
  • Merkez delme geometrisini değiştirip aynı zamanda düzenlemeleri ve gelişmiş bir diş kütüphanesini oluşturmanın yanı sıra yaratmanın daha hızlı bir yolunu da içerir.
  • 2D ve 3D tasarım verilerinizi güvenle saklayabilir, önizleyebilir ve paylaşabilirsiniz.
  • Stepover, stepdown gibi ve daha fazla araçlar kullanabilirsiniz
  • Çok çeşitli konfigürasyonlara sahip 3, 4 ve 5 eksenli CNC tezgahlarını destekler.

Autodesk FeatureCAM 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk FeatureCAM 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / Windows  8.1/ Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 6 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 2.5–2.9 GHz hızında işlemci.
Ekran Çözünürlüğü: Gerçek renk ile 1920 x 1080.
Ekran Kartı: 1 GB GPU.
.NET Framework: .NET Framework Sürüm 4.7 veya üstü