Autodesk EAGLE Premium 9

Autodesk EAGLE Premium 9 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv9.5.1 x64
Dosya Boyutu133 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi1 Nisan 2020
Binance

Autodesk EAGLE Premium v9 İndirAutodesk EAGLE Premium, PCB tasarımı yapmak için tercih edilen kullanışlı bir programdır. Elektronik projelerinizi, kapsamlı bir PCB seti , şematik düzenleme araçları ve kütüphane içeriği ile hayata geçirebilirsiniz. Autodesk EAGLE Premium, çeşitli SPICE simülasyon yöntemleri ile fikirlerinizi test etmenizi ve devre performansı optimizasyonu yapmanızı sağlar. Ayrıca şema hâlindeki tasarımınızı eksiksiz bir elektronik kural kontrol seti ile de test edebilirsiniz, böylece şemanızın herhangi bir hata içerip içermediği hakkında bilgi sahibi olursunuz. Kapsamlı bir hizalama aracı seti ile PCB tasarım nesnelerini hassas bir şekilde sıralamanın yanı sıra yeni nesneleri kütüphaneden ücretsiz edinebilirsiniz. Diğer bir CAD programı olan TurboCAD 2019 Deluxe‘ü de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hızlı bir şekilde güzel PCB düzeni oluşturmanıza izin veren yeni bir yönlendirme motoruna bu sürüm de sahiptir. Ayrıca tasarım sürecini kontrol ederek ve tamamen özelleştirerek PCB tasarım kuralları ve kısıtlamaları ile beklenmedik sürprizlerden kaçınabilirsiniz. Autodesk EAGLE Premium, PCB topluluğu tarafından oluşturulan zengin çevrimiçi komut dosyalarından veya programlarındandan herhangi biriyle de tam uyumlu bir şekilde çalışabilir.
Diğer Autodesk programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk EAGLE Premium’un Özellikleri: (Autodesk EAGLE Premium‘u ücretsiz indirme işleminden sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikler aşağıdadır.)

  • PCB tasarımını kolayca yapmak için kullanışlı bir programdır.
  • Elektronik projelerinizi kapsamlı bir PCB yerleşim seti, şematik düzenleme araçları ve kütüphane içeriği ile hayata geçirebilir.
  • Çeşitli SPICE simülasyon yöntemleri ile fikirlerinizi test etmenize ve devre performansını arttırmanızı sağlar.
  • Şematik tasarımınızı elektronik kural kontrolleri seti ile kontrol edebilir, böylece şematik verilerinizin hatasız olduğundan emin olursunuz.
  • Kapsamlı bir hizalama aracı seti ile PCB tasarım nesnelerini hassas bir şekilde sıralayabilir ve düzenleyebilir.
  • Hızlı bir şekilde güzel PCB düzeni oluşturmanıza izin verecek yeni bir yönlendirme motoru da bu sürümde var.
  • Tamamen özelleştirilebilir PCB tasarım kuralları ve kısıtlamaları ile tasarım akışınızı kontrol ederek beklenmeyen sürprizleri önler.

Autodesk EAGLE Premium için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk EAGLE Premium‘u ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 200 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.