Autodesk Civil 3D 2020

Autodesk Civil 3D 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2020 x64
Dosya Boyutu3,32 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi7 Mayıs 2020
Binance

Autodesk Civil 3D 2020 İndirAutodesk Civil 3D 2020, inşaat mühendisliği tasarım yazılımındaki geliştirilmiş özellikleri, tasarımı, üretimi, işbirliğini ve veri alışverişi için verimlilikle tasarımdan inşaa dokümantasyonu gibi iş akışlarını iyileştirir. Programlama ve tasarım otomasyonunda Dynamo kullanıp iş akışlarını tasarlayıp hızlandırmak için görsel bir ortamda komut dosyalarını tanımlayabilirsiniz. Dilereniz Autodesk‘in diğer bir mühendislik / mimarlık programı olan Autodesk ReCap Pro 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk Civil 3D 2020 ile tasarlanan her fırtına için ayrı kuyruk suyu koşullarını ayarlayın, alt havuz başına boyutsuz Hidrograflar kullanın ve ADS tarafından yeni depolama odaları kullanın. Bir boru şebekesini analiz etmek ve sonuçları uygulamak için güncellenmiş Yerçekimi Ağı Analiz Et iletişim kutusunu kullanarak yüksek çözünürlüklü monitörlerde görüntülenmek üzere optimize edilmiş güncellenmiş arayüzü keşfedin. Diğer mühendislik / mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk Civil 3D 2020’nin Özellikleri: (Autodesk Civil 3D 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

Dinamik ofset profilleri:

  • Varsayılan bir çapraz eğim kullanarak dinamik ofset profilleri oluşturun. Profil özelliklerini düzenleyerek bunları değiştirin.

Bağlı hizalamalar:

  • Kesişen 2 hizalama profilleri arasında geçiş yapan yeni bir dinamik bağlantılı hizalama ve profil oluşturun.

Boru boyutlandırma ve analiz:

  • Boruları yeniden boyutlandırıp ters çevirmeleri sıfırlayarak enerji ve hidrolik kalite hatlarını HEC-22 2009 standartlarına göre hesaplayın.

Plan ve profil sayfası oluşturma:

  • Tek bir sayfaya birden fazla plan veya profil görünümü ekleyerek  plan ve profil / profil sayfaları oluşturun.
  • Etiket stillerine özel özellikler eklemek için standart etiket stili kurulum sürecinde Özellik Kümeleri sekmesini kullanın.

Etiket özelliği ayar verisi:

  • Özellik kümelerini kullanarak Civil 3D nesne etiketlerine özel veriler ekleyin.
  • Travers bir polyline, COGO noktaları ve bir TRV2 travers dosyası üretmek için kullanın.

Travers editörü:

  • COGO giriş ve düzenleme araçlarını kullanarak çapraz bacakları ve yan görüntüleri temsil eden noktalar, çizgiler ve eğriler oluşturun.
  • Bazı koşullarda iç ve dış koridor köşeleri otomatik olarak temizlenir ve bu da modelleme verimliliğini ve doğruluğunu arttırır.

Koridor örtüşme çözünürlüğü (bowties):

  • Günışığı koşullarında koridor bowlinglerini çözün.

Autodesk Civil 3D 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk Civil 3D 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 6 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 2,5-2,9 GHz hızında işlemci.
Ekran Çözünürlüğü: Gerçek renk ile 1920 x 1080
Ekran Kartı: 1 GB GPU.