Autodesk AutoCAD Raster Design 2020
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (2)
Autodesk AutoCAD Raster Design 2020 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

2020 x64

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Autodesk AutoCAD Raster Design 2020 İndir

Paul KELLERMAN
08 May 2019
Yorum Yok

Autodesk AutoCAD Raster Design 2020 İndirAutodesk AutoCAD Raster Design 2020 ile raster grafiklerin oluşturulmasına adanmış dönüşümleri, tasarım geliştirmelerini ve OCR’yi gerçekleştirmenizi sağlayan harika tasarımlar yapabilirsiniz. 3 boyutlu tasarımların yaratılıp düzenlenmesi kolay bir iş değildir ve tecrübe kadar bazı özel yetenekler de gerektirir. Bu görevi gerçekleştirmek için kullanılabileceğiniz birçok araç var ve Autodesk AutoCAD Raster Design 2020 bunlardan biridir. Dilerseniz Autodesk‘in diğer bir mühendislik / mimarlık programı olan Autodesk Civil 3D 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk AutoCAD Raster Design 2020 arayüzünde özenle düzenlenmiş birçok özellik ve fonksiyona sahiptir. AutoCAD Raster Design 2020, görüntüleri ve vektörleri birleştirmenin yanı sıra kolayca bölebileceğiniz birçok düzenleme özelliğine de sahiptir. Ayrıca görüntüleri daha yumuşak hale getirmek için kirpik, aynalama, masa üstü görüntü veya ters çevirme gibi çeşitli temizleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. AutoCAD Raster Design 2020‘de ayrıca OCR özellikleri var ve ayrıca Raster Under Vector, Smart Pick ve çeşitli görüntü işleme seçenekleri gibi gelişmiş araçlardan bazılarını bulabilirsiniz. Diğer mühendislik / mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi ziyaret edin.

Autodesk AutoCAD Raster Design 2020’nin Özellikleri: (Autodesk AutoCAD Raster Design 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Mevcut bilgilerin değerini açın ve genişletin.
 • Mevcut taramalı mühendislik çizimlerinden, planlarından, haritalarından yararlanarak mevcut projelerde bunları kullanarak zaman çizelgesi ve rasterden vektöre dönüştürme araçlarıyla yeniden oluşturma zamanından tasarruf edin.
 • Değerli raster varlıklarını geliştirin ve koruyun.
 • Yükseklik, eğim ve görünüşe ilişkin büyük ölçekli topografik bilgileri analiz etmek için dijital yükseklik modellerini (DEM’ler) kullanın.
 • Bitki örtüsü, arazi örtüsü ve çevresel bilgileri kolayca bulabileceğiniz multispektral uydu görüntülerini kullanarak güçlü renk eşleme kullanın.
 • Karar vermeyi geliştirin ve projelerin daha hızlı onaylanmasını sağlayın.
 • İletişimi ve tasarım amacını anlamayı geliştirmek için bilgi bakımından zengin haritaları, uydu verilerini ve diğer görüntü türlerini birleştiren planlar oluşturarak teklifleri sunun.
 • Tanıdık bir AutoCAD yazılım ortamında görüntü temizleme, işleme ve karma düzenleme araçlarını kullanarak dijital planlarla haritalar arşivinizi kolayca temizleyin, düzenleyin ve bakımını yapın.
 • Görüntülerinizi despeckle, önyargı, aynalayın ve rötuşlayın.
 • Tarama bölgelerinde ve ilkellerde standart AutoCAD komutlarını kullanın. Raster görüntüleri, çizgileri, yayları ve daireleri kolayca silin.
 • Tarama görüntülerinden çizgiler, poliller oluşturun ve tarama dosyalarını vektör çizimlerine dönüştürün.
 • Civil 3D inşaat mühendisliği yazılımı AutoCAD Map 3D araç setinde coğrafi görüntüleri gösterin ve analiz edin.

Autodesk AutoCAD Raster Design 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk AutoCAD Raster Design 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 6 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 2,5-2,9 GHz hızında işlemci.
Ekran Çözünürlüğü: Gerçek renk ile 1920×1080
Ekran Kartı: 1 GB GPU.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?