Sitemiz, GEÇİCİ OLARAK programindirsene.com adresinden programevreni.com adresine taşınmıştır.
Autodesk AutoCAD MEP 2020 İndir
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)
Autodesk AutoCAD MEP 2020 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

x64 v2020

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Autodesk AutoCAD MEP 2020 İndir

John Rambo
13 Nis 2019
Yorum Yok

Autodesk AutoCAD MEP 2020 İndirAutodesk AutoCAD MEP 2020, profesyonellerin elektriksel, mekanik ve sıhhi tesisat sistemleri kurması için geliştirilen etkileyici bir programdır. Mekanik Elektrik ve Tesisat alanlarında kullanışlıdır. Dilerseniz Autodesk‘in diğer bir eğitim programı olan Autodesk Nastran 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk AutoCAD MEP 2020, AutoCAD ile benzer bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu da kullanıcıların kolaylıkla ve verimli bir şekilde yararlanabileceği anlamına geliyor. Elektrik şebekesi, havalandırma, yangınla mücadele, boru yolu ve asansör vb. Farklı tipte inşaat ekipmanları tasarlamanıza izin verir. IFC (Endüstri Vakfı Sınıfları) verilerini destekler ve AutoCAD Mechanical, AutoCAD gibi diğer AutoCAD ürünleriyle kapsamlı entegrasyona sahiptir. Elektriksel ve AutoCAD Mimarisi vb. Mevcut çizimden çıkmadan çizimin iki versiyonunu karşılaştırabileceğiniz gelişmiş bir DWG karşılaştırması vardır. Performans, yarı iletken sabit diskler için %50 kurulum süresinin yanı sıra daha hızlı zaman tasarrufu ile geliştirilmiştir. Diğer eğitim programları için 3D CAD kategorimizi ziyaret edin.

Autodesk AutoCAD MEP 2020’nin Özellikleri: (Autodesk AutoCAD MEP 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Profesyoneller için elektrik, mekanik ve sıhhi tesisat sistemleri oluşturmak için geliştirilmiş etkileyici bir programdır.
 • AutoCAD ile benzer bir kullanıcı arayüzü var, bu da kullanıcıların kolaylıkla ve verimlilikle yararlanabileceği anlamına geliyor.
 • Elektrik şebekesi, havalandırma, yangınla mücadele, boru yolu ve asansör vb. Farklı tipte inşaat ekipmanları tasarlamanıza izin verir.
 • IFC (Industry Foundation Classes), AutoCAD Mechanical ve Electrical and Architecture vb. verileri destekler.
 • Gibi diğer AutoCAD ürünleriyle kapsamlı entegrasyona sahiptir.
 • Mevcut pencereden çıkmadan bir çizimin iki versiyonunu karşılaştırabileceğiniz gelişmiş bir DWG karşılaştırması edinebilirsiniz.
 • Performans, yarı iletken sabit diskler için %50 kurulum süresinin yanı sıra daha hızlı zaman tasarrufu ile geliştirilmiştir.

Autodesk AutoCAD MEP 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk AutoCAD MEP 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 16 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 3 GHz Intel Pentium işlemci veya üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?