Sitemiz, GEÇİCİ OLARAK programindirsene.com adresinden programevreni.com adresine taşınmıştır.
Autodesk AutoCAD Mechanical 2020 İndir
0,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 0,00 / 5 (0)
Autodesk AutoCAD Mechanical 2020 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

2020 x64

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Autodesk AutoCAD Mechanical 2020 İndir

John Rambo
26 Nis 2019
Yorum Yok

Autodesk AutoCAD Architecture 2020 İndirAutodesk AutoCAD Mechanical 2020, standart AutoCAD tasarım ve taslak hazırlama programının mekanik tasarım bölümlerinin yanı sıra imalat mühendisliği için de ek işlevsellik kazandıran çok kullanışlı ve güçlü bir uzantısıdır. Dilerseniz Autodesk‘in diğer bir mühendislik / mimarlık programı olan Autodesk AutoCAD Electrical 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk AutoCAD Mechanical 2020, müşterilerin daha kısa sürede projeleri teslim etmelerini sağlar ve bu da proje maliyetlerinde düşüş ve karlılığın artmasını sağlar. Bu program sadece basitleştirmekle kalmaz, aynı zamanda 700.000’den fazla mekanik parça, bileşen, hesap makinesi ve makine üreticisi ile tasarım sürecini de hızlandırır. Autodesk AutoCAD Mechanical 2020 ayrıca, çeşitli 3D dosya formatlarının akıllıca yeniden kullanılmasını ve doğrudan manipülasyonunu sağlayan Autodesk Inventor Fusion‘ı da içerir. Akıllı katman yönetimi, güç boyutlandırma araçları, otomatik gizli hat işlevselliği ve güç boyutlandırma araçları gibi genişletilmiş çizim yeteneklerine sahiptir. Sonuçta AutoCAD Mechanical, imalat mühendisliği ve mekanik tasarım sektörleri için ek aletler ile donatılmış çok kullanışlı ve güçlü bir programdır. Diğer mühendislik / mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi ziyaret edin.

Autodesk AutoCAD Mechanical 2020’nin Özellikleri: (Autodesk AutoCAD Mechanical 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Bu program AutoCAD‘ın tasarım, taslak hazırlama uygulamasının mekanik tasarım bölümlerinin yanı sıra imalat mühendisliği için de ek işlevsellik kazandıran kullanışlı bir uzantısıdır.
 • Müşterilerin, proje maliyetlerini düşürüp kararlılığı artıracak projeleri daha kısa sürede teslim etmelerine izin verir.
 • 700.000’den fazla mekanik parça, bileşen, hesap makinesi ve makine üreticisi ile tasarım sürecini basitleştirir ve hızlandırır.
 • Farklı 3D dosya formatlarının akıllıca yeniden kullanılmasını ve doğrudan manipülasyonunu sağlayabilir.
 • Autodesk Inventor Fusion‘ı içerir.
 • Akıllı katman yönetimi, güç boyutlandırma araçları, otomatik gizli hat işlevselliği ve güç boyutlandırma araçları gibi genişletilmiş taslak çizim yeteneklerine sahiptir.

Autodesk AutoCAD Mechanical 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk AutoCAD Mechanical 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?