Autodesk AutoCAD Map 3D 2020

Autodesk AutoCAD Map 3D 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2020 x64
Dosya Boyutu1,73 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi28 Nisan 2020
Binance

Autodesk AutoCAD Map 3D 2020 İndirAutodesk AutoCAD Map 3D 2020, mühendislerin ve karar vericilerin coğrafi bilgilere anında erişebilmelerini sağlayan CAD verileri ile GIS verileri arasındaki boşluğu dolduracak olan AutoCAD platformu üzerine kurulmuş çok güçlü bir haritalama programdır. Dilerseniz Autodesk‘in diğer bir mühendislik / mimarlık programı olan Autodesk AutoCAD Architecture 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk AutoCAD Map 3D 2020, kurumun temel varlık bilgileriyle ve birincil coğrafi verilerin düzenlenmesi ile birlikte etkin yönetimin oluşturulmasına ve oluşturmanızı sağlayacak bir katalizör görevi görür. Bir proje oluşturmak, katmanları yönetmek ve elemanları değiştirmek için gerekli olan çizim araçları ile donatılmıştır. Herhangi bir projeyi herhangi bir AutoCAD programında dışa aktarmanıza izin verecek diğer ürünleriyle etkileyici bir entegrasyona sahiptir. Sonuçta AutoCAD Map 3D 2020, mühendislerin coğrafi ve ilgili CAD verilerine anında erişebilmelerini sağlayan CAD ve GIS verileri arasındaki boşluğu doldurabilecek etkileyici bir programdır. Diğer mühendislik / mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk AutoCAD Map 3D 2020’nin Özellikleri: (Autodesk AutoCAD Map 3D 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • AutoCAD platformunda geliştirilen ve CAD ile GIS verileri arasındaki boşluğu dolduracak çok güçlü bir haritalama çözümüdür.
  • Mühendislerin ve karar vericilerin coğrafi bilgilere ve ilgili CAD verilerine anında erişebilmelerini sağlar.
  • Kuruluşun temel varlık bilgileriyle birlikte birincil coğrafi verilerin düzenlenmesinin yanı sıra, etkin yönetime izin veren bir katalizör görevi görür.
  • Bir proje oluşturmak, katmanları yönetmek ve aynı zamanda elemanları değiştirmek için gerekli olan çizim araç gereçleri ile donatılmıştır.
  • Herhangi bir AutoCAD programından herhangi bir projeyi dışa aktarmanın yanı sıra dışa aktarabilmenizi sağlayacak diğer ürünleriyle etkileyici entegrasyon elde edebilirsiniz.

Autodesk AutoCAD Map 3D 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk AutoCAD Map 3D 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 3 GHz Intel Pentium işlemci veya üstü.