Autodesk AutoCAD Electrical 2020

Autodesk AutoCAD Electrical 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2020 x64
Dosya Boyutu2,38 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi21 Nisan 2020
Binance

Autodesk AutoCAD Electrical 2020 İndirAutodesk AutoCAD Electrical 2020, elektrik sistemlerinin tasarımı için kullanılan çok faydalı bir programdır. Bu program elektrik mühendislerinin devreleri etkileşimli olarak tasarlamalarını ve kontrol sistemi tasarım verimliliğini artırmalarına yardımcı olur. Dilerseniz Autodesk‘in diğer bir mühendislik / mimarlık programı olan Autodesk AutoCAD MEP 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk AutoCAD Electrical 2020, kullanıcı arayüzünde araç çubukları ve komut penceresi için yeni tasarlanmış ikonlara sahiptir. Kullanıcı arayüzleri, yüksek çözünürlüklü monitörlerle çalışmak ve yeni koyu temanın yanı sıra, arka plan renkleri, çizim alanını rahatsız etmeden optimum kontrast sağlamak için simge renkleri ile optimize edilmiştir. Bu sürümle, artık BREAK içeren elektronik tabloyu kullanırken PLC I / O çizimlerini doğru bir şekilde oluşturabilirsiniz. Çeşitli farklı senaryolar için PDF belgesindeki çapraz referanslarda bulunan bir köprü vardır. Çeşitli farklı sorunların devresini doğrulamak için gerçek zamanlı hata denetleyicisi ile donatılmıştır. Diğer mühendislik / mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk AutoCAD Electrical 2020’nin Özellikleri: (Autodesk AutoCAD Electrical 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Elektrik sistemlerinin tasarımı için kullanılabilecek çok faydalı bir programdır.
  • Elektrik mühendislerinin devreleri etkileşimli olarak tasarlamalarını sağlar.
  • Araç çubukları ve komut penceresi için kullanıcı arayüzünde yeni tasarlanan simgeleri var.
  • Kullanıcı arayüzleri, yüksek çözünürlüklü monitörlerle çalışmak üzere optimize edilmiştir.
  • Yeni koyu temanın yanı sıra, arka plan renkleri, çizim alanını rahatsız etmeden optimum kontrast sağlamak için simge renkleri ile optimize edilmiştir.
  • BREAK içeren elektronik tabloyu kullanırken, PLC G / Ç çizimlerini doğru şekilde oluşturabilir.
  • Çeşitli farklı senaryolar için PDF belgesindeki çapraz referanslarda bulunan bir köprüye sahiptir.
  • Çeşitli farklı sorunların devresini doğrulamak için gerçek zamanlı hata denetleyicisi ile donatılmıştır.

Autodesk AutoCAD Electrical 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk AutoCAD Electrical 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 2,5 GB boş alan veya daha fazlası gerekli.
İşlemci: 3 GHz Intel Pentium işlemci veya üstü.