Autodesk AutoCAD Architecture 2020

Autodesk AutoCAD Architecture 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2020 x64
Dosya Boyutu2,36 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi28 Nisan 2020
Binance

Autodesk AutoCAD Architecture 2020 İndirAutodesk AutoCAD Architecture 2020, mühendislere ve tasarımcılara, büyük projelerle üretkenliği tasarlamalarını ve artırmalarını sağlayacak araçların geliştirilmiş paketini sağlayacak çok kullanışlı bir programdır. Bazı özel araçlar kullanarak kat planları, kotları ve bölümleri oluşturmanıza olanak sağlar. Dilerseniz Autodesk‘in diğer bir mühendislik / mimarlık programı olan Autodesk AutoCAD Mechanical 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk AutoCAD Architecture 2020, 8000’den fazla akıllı mimari nesneyi ve ayrıca AIA 2. baskıyı, ISYBAU Uzun Formatı ve ISYBAU Kısa Formatı destekleyen stilleri kullanmanızı sağlar. Tanıdık AutoCAD platformu üzerine inşa edilmiştir, yani yeni kullanıcıların kolaylıkla kullanabileceği anlamına gelir. Autodesk AutoCAD Architecture 2020 araç takımı, eksiksiz bir anahtarlama aracı setinden, şaşırtıcı bir ayrıntı bileşenleri kitaplığından, zamanlamanın yanı sıra oda düzeni değiştikçe alanların otomatik olarak etiketlenmesinden de oluşuyordu. Çizim verimliliği araçları, pencereler, kapılar ve duvarlar gibi unsurları oluşturmak için otomatik işlevler içerir. Sonuçta AutoCAD Architecture 2020, mühendislere ve tasarımcılara aerodinamik araç paketi sağlayan çok kullanışlı bir programdır. Diğer mühendislik / mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk AutoCAD Architecture 2020’nin Özellikleri: (Autodesk AutoCAD Architecture 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Mühendislere ve tasarımcılara, büyük projelerle üretkenliği tasarlamalarını ve artırmalarını sağlayacak düzenekli araçlar paketi sağlayacak kullanışlı bir programdır.
  • Bazı özel araçlar kullanarak kat planları, kotları ve bölümleri oluşturmanıza olanak sağlar.
  • AIA 2nd edition, ISYBAU Long Format ve ISYBAU Short Format‘ı destekleyen stillerin yanı sıra 8000’den fazla akıllı mimari nesne kullanmanıza izin verir.
  • Tanıdık AutoCAD platformuna dayanarak, yeni kullanıcıların kolaylıkla kullanabileceği anlamına gelir.
  • Anahtar notlama araçları setinden, şaşırtıcı bir ayrıntı bileşenleri kitaplığından, zamanlamanın yanı sıra oda düzeni değiştikçe alanların otomatik olarak etiketlenmesinden oluşur.
  • Çizim verimliliği araçları, pencereler, kapılar ve duvarlar gibi unsurları oluşturmak için otomatik işlevler içerir.

Autodesk AutoCAD Architecture 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk AutoCAD Architecture 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 3 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 3 GHz Intel Pentium işlemci veya üstü.