Autodesk AutoCAD 2021

Autodesk AutoCAD 2021 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2021
Dosya Boyutu1,59 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi10 Temmuz 2020
Binance

Autodesk AutoCAD 2021 İndirAutodesk AutoCAD 2021, otomasyon için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Özelleştirilmiş araç setlerini içeren AutoCAD aboneliği, görevleri otomatikleştirip saatlerce, hatta günlerce zamandan tasarruf edebileceğiniz Mimari ve Elektrik gibi sektöre özgü yedi araç setine erişmenizi sağlar. Son teknoloji ürünü AutoCAD web ve mobil ile AutoCAD aboneliğine dahil olan uygulamalar, kullanıcılar sahada ve hareket halindeyken en güncel dosyaları tasarlamak için neredeyse tüm cihazlarda AutoCAD’e erişebilir. Dilerseniz diğer bir CAD programı olan CorelCAD 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk AutoCAD 2021, Google Drive ile entegre edilmiştir. Artık herkes Google Drive’da depolanan DWG dosyalarını Autodesk ile doğrudan AutoCAD web uygulamasında açabilir. AutoCAD aboneleri de bu dosyaları düzenleyip tekrar Google Drive’larına kaydederek müşterilerin herhangi bir yerden çalışmasını sağlar. Elbette, Autodesk’in bulutunu kullanarak AutoCAD web ve mobil uygulamalarıyla DWG dosyalarını ve Resiflerini görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Bu yeni sürüm, verimlilik ve üretkenlikte hemen fark yaratacak geliştirmeler sunar. Diğer CAD programları için CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk AutoCAD 2021’in Özellikleri: (Autodesk AutoCAD 2021‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Kullanıcı dostu bir arayüzüne sahiptir.
  • Her türlü harita, 2D ve 3D şekillerin tasarımını yapabilirsiniz.
  • Haritaların ve tasarımların planlarını oluşturabilirsiniz.
  • Karmaşık haritalar ve şekiller çizmek için gerekli tüm araçlara sahiptir.

Autodesk AutoCAD 2021 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk AutoCAD 2021‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 2.5-2.9 GHz işlemci.