Autodesk AutoCAD 2020

Autodesk AutoCAD 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2020 x64
Dosya Boyutu1,45 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi10 Mayıs 2020
Binance

Autodesk AutoCAD 2020 İndirAutodesk AutoCAD 2020 mühendislik alanında daha fazla hassasiyet ve tasarım elde etmek için kullanılabilecek en popüler CAD programlarından biridir. İçinde yaşadığımız çağ, bilgisayarların hayatın merkez aşamasına geçtiği dijital çağ olarak bilinir. Eğer AutoCAD‘den daha özel aletler arıyorsanız, sanatın veya karmaşık mekanik parçaların yanı sıra binalardan da hemen hemen her şeyi tasarlamak için kullanılabilecek bir programdır. Dilerseniz Autodesk‘in diğer bir mühendislik / mimarlık programı olan Autodesk AutoCAD Plant 3D 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk AutoCAD 2020 oldukça uzun bir süredir arenada ve mühendisler için olmazsa olmaz bir araç haline geldi. Yayımlanan AutoCAD’ın en son sürümü Autodesk AutoCAD 2020‘dir. Kurulum işlemi, sunacağı çok sayıda özelliğe sahip olması nedeniyle oldukça fazla zaman alacaktır. Kurulum işlemi bir kez yarıştığında, bazı temel geometrik şekilleri kullanarak veya özel olanları çizerek 2D ve 3D nesneler oluşturabilirsiniz. Autodesk AutoCAD, karanlık temanın gözlerde çok rahatlatıcı olan modern ve koyu mavi bir arayüze sahip olması nedeniyle yepyeni bir görünüme kavuştu. Bu yeni tema, en son kontrast geliştirmeleriyle ve daha keskin simgelerle kusursuz bir şekilde çalışabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Çalışma hızı, kayda değer performans iyileştirmesiyle büyük ölçüde iyileştirildi. Zaman değerlidir ve 2020 baskısı ile değerli zamanınızı koruyabilirsiniz, çünkü çalışmanızı her kaydedeceğinizde tamamlanması sadece yarım saniye sürer. Kurulum süresi ayrıca yarıiletken sabit sürücüler için %50 daha hızlı yapılmıştır. Diğer mühendislik / mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk AutoCAD 2020’nin Özellikleri: (Autodesk AutoCAD 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Mühendislik alanında daha fazla hassasiyet ve tasarım elde etmek için kullanılabilecek en popüler ve güçlü CAD programlarından biridir.
  • Tüm mühendisler için harika bir araçtır.
  • Karanlık tema, gözlere çok rahatlatıcı gelen modern, yeni ve koyu mavi bir arayüze sahip olduğu için yeni bir görünüm kazandı.
  • Çalışma hızı, kayda değer performans iyileştirmesiyle büyük ölçüde iyileştirildi.
  • 2B çizimleri sadece farenin üzerine getirerek ölçen yeni Hızlı Ölçü aracını aldı.
  • Bloğun bir parça kek haline getirilmesini sağlayacak yeni bir Blok paleti var.
  • Kolay çizim temizliği için tamamen yenilenen Temizleme özelliği ile donatılmıştır.
  • DWG Compare özelliği de bu sürümde geliştirmeler görmüştür.

Autodesk AutoCAD 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk AutoCAD 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core 2 Duo ve üzeri.